×
×

داوران هم معرفی شدند

 • کد نوشته: 123984
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۸ام آبان ۱۳۹۵
 • ۰
 • مرحله انتخاب آثار ۱۸ پژوهشگر ایرانی و غیرایرانی متقاضی اولین دوره اعطای بورس پژوهشی فستیوال «آینه دار» از نوزدهم آبان آغاز می شود.
  +ایجاد حرکتی نوین در امر گسترش پژوهش و شناخت و مطالعه‌ موسیقی ایران و اقوام ایرانی از جمله اهداف مهم طرح اعطای بورس پژوهشی فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» است

  داوران هم معرفی شدند
 • جشنواره آیینه دار

  جشنواره آیینه دار

  مرحله انتخاب آثار ۱۸ پژوهشگر ایرانی و غیرایرانی متقاضی اولین دوره اعطای بورس پژوهشی فستیوال «آینه دار» از نوزدهم آبان آغاز می شود.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، مرحله انتخاب آثار ۱۸ پژوهشگر ایرانی و غیر ایرانی متقاضی اولین دوره از اعطای بورس پژوهشی فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» از روز چهارشنبه نوزدهم آبان ماه در محل دبیرخانه این رویداد موسیقایی پژوهشی آغاز می شود.

  مریم قرسو دبیر علمی و علی مغازه ای دبیر هنری فستیوال موسیقی نواحی آینه دار و آمنه یوسف زاده، هومان اسعدی، ساسان فاطمی و بابک خضرایی اعضای هیات انتخاب اولین دوره از اعطای بورس پژوهشی فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» را تشکیل می دهند.

  طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پژوهشگرانی که پروپوزال‌ و تقاضای خود را در سامانه فستیوال آینه‌دار ثبت کرده‌اند در جلسه‌ دفاع از طرح ارایه شده از اهمیت موضوع، چگونگی انجام کار و روش پژوهش خود با داوران بورس‌های پژوهشی صحبت می‌کنند. ضمن اینکه پس از بررسی و ارزیابی طرح‌های رسیده، بر اساس توانایی نگارشی و اجرایی ارایه دهندگان طرح‌ها، مجموعاً به هفت نفر از این پژوهشگران، بورس پژوهشی اعطا می‌شود.

  مراحل پژوهشی و نگارشی پژوهش‌های نهایی، پس از اعلام نظر کارشناسان و پس از معرفی برگزیدگان توسط دبیران فستیوال «آینه‌دار» با اعطای هزینه‌ پژوهش، زیر نظر دبیرخانه‌ آینه‌دار و مشاوره و راهنمایی مریم قرسو دبیر علمی فستیوال آغاز و انجام می‌شود.

  ایجاد حرکتی نوین در امر گسترش پژوهش و شناخت و مطالعه‌ موسیقی ایران و اقوام ایرانی از جمله اهداف مهم طرح اعطای بورس پژوهشی فستیوال موسیقی نواحی «آینه دار» است.

  https://musiceiranian.ir/?p=123984
     
  برچسب ها آیینه دار

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *