موسیقی ایرانیان
 

آخرین خبرها از ارکستر شهر تهران

۲۱۵۳۸۰۰بازبینی فیلم های ارسالی از سوی متقاضیان شرکت در آزمون ارکستر شهر تهران از روز ۱۰ مرداد آغاز می‌شود.

بابک ربوخه مدیر امور موسیقی و سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن تشریح تازه ترین فعالیت های انجام گرفته در ارکستر شهر تهران بیان کرد: تمامی آثار تصویری هنرمندانی که متقاضی حضور در ارکستر شهر تهران بودند به دست ما رسیده و طبق برنامه ریزی های انجام گرفته هیات انتخاب ارکستر از روز یکشنبه دهم مرداد ماه کار بازبینی فیلم ها را آغاز می کنند تا نفرات برگزیده به مرحله آزمون نهایی راه یابند.

وی ادامه داد: مرحله بازبینی فیلم ها از روز یکشنبه دهم مرداد ماه آغاز و تا پایان روز چهارشنبه سیزدهم مرداد ادامه خواهد داشت. بعد از عبور از این مرحله نیز مرحله آزمون عملی و علمی ارکستر انجام خواهد گرفت که پیش بینی ما برای طی این مراحل زمانی کمتر از یک ماه آینده خواهد بود.

ربوخه درباره فعالیت های دیگر این مرکز توضیح داد: طی روزهای گذشته همایش «عطار و موسیقی» را در فرهنگسرای ارسباران برگزار کردیم که خوشبختانه با اسقبال خوبی از سوی اهالی موسیقی و ادبیات مواجه شد. مشغول برنامه ریزی برای برگزاری تازه ترین نشست «آوای دوست» هستیم که این بار با محوریت ساز نی برگزار می شود. ما در دوره های پیشین نشست های تخصصی «آوای دوست» را برگزار کرده بودیم که این نشست ها تاکنون در حوزه های سنتور، کمانچه و تار برگزار شده بود که این بار علاوه بر ساز نی سعی در برگزاری نشست هایی در حوزه دف و تنبک نیز داریم.


منبع: مهر

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=115488


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.