×
×

محمدرضا شجریان: به زودی به ایران خواهم آمد و فعالیت های هنری ام را ادامه می دهم

 • کد نوشته: 103392
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۱ام فروردین ۱۳۹۵
 • ۲۵ دیدگاه
 • hot-topic-logohot-topic-logoاستاد «محمدرضا شجریان» آوازخوان محبوب ایرانی در آستانه ی سال نو، در پیامی ویدیویی ضمن تبریک عید باستانی نوروز، به دوستدارانش قول داد که به زودی به ایران سفر خواهد کرد و فعالیت های هنری اش را از سر خواهد گرفت.
  +استاد شجریان در این ویدیوی دو دقیقه ای با ظاهری جدید مقابل دوربین نشست و برای تمام ایرانیان و به خصوص جوانان، آرزوی سلامتی و موفقیت کرد و از دو دوست دیرینه اش محمذرضا لطفی و پرویز مشکاتیان نیز یاد کرد

  محمدرضا شجریان: به زودی به ایران خواهم آمد و فعالیت های هنری ام را ادامه می دهم
 • استاد شجریان

  استاد شجریان

  استاد «محمدرضا شجریان» آوازخوان محبوب ایرانی در آستانه ی سال نو، در پیامی ویدیویی ضمن تبریک عید باستانی نوروز، به دوستدارانش قول داد که به زودی به ایران سفر خواهد کرد و فعالیت های هنری اش را از سر خواهد گرفت.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، استاد شجریان در این ویدیوی دو دقیقه ای با ظاهری جدید مقابل دوربین نشست و برای تمام ایرانیان و به خصوص جوانان، آرزوی سلامتی و موفقیت کرد و از دو دوست دیرینه اش محمذرضا لطفی و پرویز مشکاتیان نیز یاد کرد. وی از بیماری اش نیز سخن گفت و به عنوان مهمانی پانزده ساله یاد کرد که تلاش می کند به زودی با او به تفاهم برسد و به ایران بازگردد تا فعالیت های هنری اش را ادامه دهد.

  در ادامه می توانید پیام تصویری استاد «محمدرضا شجریان» را در ادامه آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

  +دانلود

  آنلاین ببینید:

  https://musiceiranian.ir/?p=103392
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *