×
×

اردوان کامکار: شرایط دست چپم رو به بهبود است

 • کد نوشته: 101540
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۵ام اسفند ۱۳۹۴
 • ۳ دیدگاه
 • نوازنده و آهنگساز صاحب سبک موسیقی ایرانی از بهبود شرایط جسمانی و بازگشت به حوزه آموزش به علاقه‌مندان سنتورنوازی سخن گفت. اردوان کامکار که چندی پیش با وجود مشکل از ناحیه دست چپ کنسرت پر مخاطبی را در چارچوب جشنواره موسیقی فجر اجرا کرد گفت: به دلیل مشکلی که در کنسرت تکنوازی ام برای دست […]

  اردوان کامکار: شرایط دست چپم رو به بهبود است
 • اردوان کامکار

  اردوان کامکار

  نوازنده و آهنگساز صاحب سبک موسیقی ایرانی از بهبود شرایط جسمانی و بازگشت به حوزه آموزش به علاقه‌مندان سنتورنوازی سخن گفت.

  اردوان کامکار که چندی پیش با وجود مشکل از ناحیه دست چپ کنسرت پر مخاطبی را در چارچوب جشنواره موسیقی فجر اجرا کرد گفت: به دلیل مشکلی که در کنسرت تکنوازی ام برای دست چپم به وجود آمد نتوانستم آن طور که دلم می خواهد برنامه خوبی را تقدیم علاقه مندان کنم، اما خوشبختانه هم اکنون وضعیت خوبی دارم و مشکل دستم تا حد زیادی مرتفع شده است.

  وی ادامه داد: در جشنواره موسیقی فجر امسال تراکم کاری من بالا بود و به همین دلیل تا حد زیادی از دغدغه و علاقه اصلی ام که آموزش است دور شده بودم، اما حالا که جشنواره به پایان رسیده چند روزی است که به آموزشگاه می‌روم و تدریس را آغاز کرده ام ضمن اینکه در هفته یک بار هم افتخار دارم در حوزه دانشگاه فعالیت هایی را انجام دهم که این محیط برایم لذت بخش و جذاب است.

  این نوازنده صاحب نام سنتور با اشاره به تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود گفت: چندی قبل قرار بود آلبومی با همراهی ساز سنتور و سازهای کوبه‌ای با همکاری یک خواننده مطرح منتشر کنم اما به دلیل اینکه این خواننده وارد تولید یک سری کارهایی شده که در سطح کیفی آثار قبلی وی نیست از انتشار آن آلبوم در قالب قبلی پشیمان شدم و تصمیم گرفتم آلبوم را بدون خواننده منتشر کنم. اتفاقا در همان مراسم اختتامیه جشنواره موسیقی فجر با همایون نصیری ملاقاتی داشتم و بنا بر این شد که هر چه زودتر کارهای نهایی آلبوم را بدون خواننده انجام داده و آن را در بازار موسیقی منتشر کنیم.

  https://musiceiranian.ir/?p=101540
     
  برچسب ها اردوان کامکار

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *