موسیقی ایرانیان
 

آهنگ جدید چاوشی از صداوسیما پخش می‌شود

حضور محسن چاوشی در تلویزیون تکذیب شد/آلبوم «پرچم سفيد» منتشر شد

http://musiceiranian.ir/images/news-pic/2012/03/WhiteFlag.jpgموسیقی ایرانیان- امین ریزباف: خوشبختانه برخلاف همیشه برعکس پیش‌بینی‌هایی که می‌شد انتشار آلبوم پرچم سفيد به تاخیر نیفتد و تقریبا سر موقع اثر محسن چاوشی وارد بازار شد و دل هواداران این خواننده شاد شد. برای دیدن اطلاعات این آلبوم می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

اما نکته‌ی مهم دیگر خبر جدیدی در مورد حضور محسن چاوشی در صداوسیما برای برنامه‌ی عید هست که طبق معمول چند رسانه‌ی حاشیه‌پسند این قضیه را مطرح کردند که البته این خبر توسط سایت رسمی محسن چاوشی تکذیب شد. سایت رسمی این خواننده در مورد این موضوع چنین اطلاع رسانی کرده است: «پيرو درج خبر حضور محسن چاوشي در برنامه شب عيد بايد به اطلاع شما عزيزان برسانيم آقاي چاوشي برنامه اي براي حضور در هيچ يك از شبكه هاي رسانه ملي را ندارند. ايشان براي عيد امسال آهنگي را با شعري از حسين صفا آماده كرده اند كه از برنامه شب عيد با اجراي احسان عليخاني پخش مي گردد. نه لباس نو مي خوام شروع يكي از مصرع هاي اين قطعه است. تنظيم اين كار را شهاب اكبري انجام داده است.اخبار تكميلي اعلام مي گردد.»

در پایان خبر هم بهترست درباره‌ی موضوعی توضیح بدهیم که برخی از کاربران گلایه داشتند که چرا در مورد محسن چاوشی کمتر خبر اختصاصی کار می‌کنیم و بیشتر به اخبار سایت رسمی اکتفا می‌کنیم که باید به کاربران عزیز بگوییم اگر اخبار درست در هر سایتی مثل سایت رسمی هنرمندان کار شود دلیلی نیست که ما خودمان تبدیل به خبرسازی‌های دروغ بزنیم، اگر در گذشته اخبار اختصاصی زیادی در مورد هنرمندان کار می‌کردیم برای این بود که سایت های این هنرمندان زیاد فعال نبودند و برای رفع نیازهای رسانه‌ای کاربران مجبور بودیم خودمان خبر اختصاصی تهیه کنیم ولی وقتی سایت رسمی هر هنرمندی به خوبی همه‌ی اخبار موثق را منتشر می‌کند و بار را از دوش ما بر می‌دارد دلیلی بر اضافه کاری و زیادکاری ما نیست و بهتر این است که ما از اخبار همان سایت های رسمی هنرمندان استفاده کنیم مگر اینکه خبر مهمی باشد و سایت هنرمندان به آن نپردازند.

در مورد شیوه‌ی کار رسانه‌های دیگر هم باید بگوییم که مطمئنا حضور همه‌ی رسانه‌ها برای جامعه‌ی موسیقی مفید است اما امیدواریم رسانه‌ها صرفا بخاطر کسب بازدید دست به هر حاشیه‌سازی نزنند و بگذارند هواداران هنرمندان و هنردوستان در فضای صادقانه از محصولات هنری محبوب خود لذت ببرند.


منبع: موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

64 Comments on "حضور محسن چاوشی در تلویزیون تکذیب شد/آلبوم «پرچم سفيد» منتشر شد"

  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.