اگر اعضای گروه آریان هر زمانی تصمیم بگیرند به هر علتی همه آنها دور هم جمع شوند، من حتما با آنها کنار خواهم آمد

گروه آریان«محسن رجب پور» تهیه کننده آلبوم های گروه آریان و مدیر شرکت ترانه شرقی گفت: «من هیچ دخل و تصرفی در انحلال گروه آریان نداشتم و این تصمیم درون گروهی آریانی ها بوده است.»

این تهیه کننده گفت: «در مورد گروه آریان باید بگویم که من هیچ نقشی در منحل شدن این گروه نداشته ام و نخواهم داشت اگر آنها همدیگر را دوست دارند بروند و با هم کار کنند و هیچ قراردادی با من ندارند ولی فقط و فقط جهت اطلاع و تنویر افکار عمومی می گویم که گروه آریان در سال های اولیه به دلیل اینکه عشق و علاقه زیادی به کار داشتند از بعضی از دلخوردی های ایجاد شده ما بین خودشان می گذشتند اما در این سال های آخر این گذشت ها کمرنگ بود.»

رجب پور افزود: «این و مسائل حاشیه ای دیگر باعث شد که آریایی ها با هم کار نکنند. اینکه من اجازه ندادم از بعضی از قطعات گروه آریان در نبودشان استفاده کنند من گفتم که این میراث آریان را بدست افراد ناکارآمد نمی دهم و با صدای رسا و بلند اعلام می کنم که استفاده از تمامی قطعات آریان به هر شکل شعر، ملودی، تنظیم بازخوانی و …. فقط و فقط با اجازه کتبی شرکت ترانه شرقی ممکن است. استفاده از هر عنوانی از قطعات گروه آرین منوط به مجوز شرکت ترانه شرقی است و هرکسی که این کار را انجام ندهد ابلاغ دادگستری آن را هم آماده کرده ام و برایشان خواهیم فرستاد. هر کدام از اعضای گروه آریان که در داخل کشور یا در خارج ایران هستند این قطعات را استفاده کنند از آنجایی که این قطعات رایت بین المللی دارد هم در ایران از آنها مواخذه قضایی می شود و شکایت خواهیم کرد و هم در خارج از کشور شکایت  بین المللی خواهیم کرد که آنجا حقوق مالکان اثر بهتر رعایت می شود.»

وی همچنین با حمایت از آشتی دوباره اعضای گروه آریان گفت:‌ «اما یک نکته ای را می خواهم یادآور شوم اگر اعضای گروه آریان هر زمانی تصمیم بگیرند به هر علتی همه آنها دور هم جمع شوند یا علی پهلوان با پیام صالحی در صورتی با هم آشتی کنند یعنی بخواهند با هم کار کنند من حتما با آنها کنار خواهم آمد و یادآور می شوم که من هیچ دخل و تصرفی در انحلال گروه آریان نداشتم و این تصمیم درون گروهی آریانی ها بوده است. ببینید آلبوم پنجم که بخش اولش در دولت قبلی مجوز نگرفت و سال ۹۱ عین آن رد شد همان اثر سال بعد بدون کوچکترین تغییر تأیید شده است و این که سیاست های وزارت ارشاد در دو دولت مختلف آن قدر اختلاف نظر دارد به هیچ تهیه کننده ای ربطی ندارد. بعد از دریافت مجوز ما می خواستیم این اثر را منتشر کنیم که اعضای گروه آرین بدلیل اختلاف نظری که داشتند اعلام کردند که مایل نیستند این اثر منتشر شود و بعد اعلام کردند که ما رضایت داریم از انتشار اثر و هر کدامشان که ادعا کنند که رضایت ندارند من سند معتبر از آنها دارم.»


منبع: ایسکانیوز

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=88665


خبر رضا رشیدپور از اتفاقی بی‌سابقه‌ در تلویزیون!

ضبط برنامه جدید رضا رشیدپور در استودیویی در لویزان آغاز شده است.

جمشید هاشم‌پور باز هم جمشید آریا شد

جمشید هاشم‌پور در فیلم سینمایی گیج‌گاه به ایفای نقش می‌پردازد.

دانلود آهنگ های جدید

تازه ترین آهنگ های موسیقی پاپ ایران را با کیفیت بالا، آنلاین بشنوید و دانلود کنید.

جدول کامل اجراهای جشنواره فجر با جزئیات

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 3 =

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

جشنواره وب ایران
جشنواره ملی جوان ایرانی