موسیقی ایرانیان
 

در گفتگو با «موسیقی ایرانیان»

وحید تاج
وحید تاج

موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: وحید تاج، خواننده موسیقی ایرانی ۲۷ تیر ماه سال جاری در ارکستر سازهای ملی به رهبری اسماعیل تهرانی و مدیریت هنری علی رهبری خواهد خواند، همچنین این خواننده بیش از دو آلبوم در دست انتشار دارد که هنوز زمان دقیقی برای انتشار آنها اعلام نشده است.

وحید تاج در گفتگو با خبرنگار «موسیقی ایرانیان» در این زمینه گفت: «در حال حاضر اجرای ارکستر سازهای ملی را در پیش رو داریم که به طور مشترک با حسین علیشاپور به آواز قطعات می پردازیم. این تغییر در روزهایی اتفاق می افتد که به تاریخ اجرا بسیار نزدیک می شویم و در واقع فشار کار بیشتر شده و تمرین ها فشرده تر.»

وی افزود: «با وجود این شرایط خوشبختانه هماهنگی لازم وجود دارد و از آنجا که با قطعات انتخابی هم من و هم آقای علیشاپور آشنایی داشته و به اجرای آنها پرداخته ایم بحمدلله مشکلی در این زمینه وجود ندارد. قطعات «خوشه چین» و «کاروان» با صدای زنده یاد بنان را بنده می خوانم، «از خون جوانان وطن»، «گریه کن» و «بسته دام» را حسین علیشاپور خواهد خواند و قطعات «بوی جوی مولیان» و« چنگ رودکی» را به طور مشترک اجرا خواهیم کرد. البته این ترکیب فعلی قطعات اجرایی می باشد و ممکن است تغییراتی نیز تا چند روز آینده اتفاق بیفتد.»

این آواز خوان موسیقی ایرانی در پایان خاطر نشان کرد: «چند آلبوم آماده انتشار با آهنگسازان مختلفی از جمله اردشیر کامکار، آرش کامور و جمشید صفرزاده داریم که متأسفانه نمی توانم تاریخ مشخصی برای انتشارشان اعلام کنم. همچون آلبوم «آتش مشتاقی» که پس از سه سال منتشر شد، ظاهرا برای عرضه شدن این آلبوم ها نیز باید چند سالی صبوری کنیم. کنسرت هایی برای اجرا در تهران و شهرستان ها بعد از ماه مبارک رمضان در برنامه داریم که هنوز تاریخ و جزئیات دقیقشان مشخص نشده است.»


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=81767


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

1
یک پاسخ بنویسید

0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.