با همراهی دو گروه موسیقی «ضربانگ» و «هم آوایان»

تور کنسرت های خارجی حسین علیزاده
تور کنسرت های خارجی حسین علیزاده

موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: اولین همکاری حسین علیزاده موسیقیدان برجسته موسیقی ایران با علیرضا قربانی در دو بخش تورهای خارجی و داخلی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت با سرپرستی و آهنگسازی استاد علیزاده و خوانندگی علیرضا قربانی از زمستان سال جاری آغاز می شود که دو گروه موسیقی «ضربانگ» و «هم آوایان» در این اجراها به نوازندگی و اجرای قطعات تازه ای از حسین علیزاده خواهند پرداخت.

برنامه اجرایی این کنسرت ها که  کشورهای اروپایی برگزار می شود از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ در کپنهانگ دانمارک آغاز شده و تا ۱۶ نوامبر ۲۰۱۵ در زوریخِ سوییس خاتمه خواهد یافت و جدول دقیق این اجراها به این ترتیب می باشد: ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ (۸ آبان)-کپنهانگ دانمارک، ۳۱ اکتبر (۹ آبان) وین اتریش، ۱ نوامبر (۱۰ آبان) کلن آلمان، ۶ نوامبر (۱۵ آبان) فرایبورگ آلمان، ۷ نوامبر (۱۶ آبان) مانچن آلمان، ۸ نوامبر (۱۷ آبان) لندن، ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) بروسل، ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برلین آلمان و ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) زوریخ سوییس.

شایان ذکر است که در این برنامه‌های مشترک، نوازندگان ترکیبی از گروهِ موسیقی «هم‌آوایان» و «ضربانگ» خواهند بود و به احتمال فراوان بعد از اجرای برنامه در اروپا، کنسرت‌هایی نیز در تهران و سایر شهرستان‌ها برگزار خواهند کرد. هنرمندان مطرح و سرشناس موسیقی کشورمان حسین علیزاده (آهنگساز، تار)، علیرضا قربانی (خواننده)، علی بوستان (شورانگیز)، سیامک جهانگیری (نی)، جاوید افسری (سنتور)، صبا علیزاده (کمانچه)، پژمان حدادی، بهنام سامانی و رضا سامانی (سازهای کوبه ای) در این اجراها به هنرنمایی خواهند پرداخت.

پوسترهای برنامه:


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=81059


خبر رضا رشیدپور از اتفاقی بی‌سابقه‌ در تلویزیون!

ضبط برنامه جدید رضا رشیدپور در استودیویی در لویزان آغاز شده است.

جمشید هاشم‌پور باز هم جمشید آریا شد

جمشید هاشم‌پور در فیلم سینمایی گیج‌گاه به ایفای نقش می‌پردازد.

دانلود آهنگ های جدید

تازه ترین آهنگ های موسیقی پاپ ایران را با کیفیت بالا، آنلاین بشنوید و دانلود کنید.

جدول کامل اجراهای جشنواره فجر با جزئیات

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

جشنواره وب ایران
جشنواره ملی جوان ایرانی