موسیقی ایرانیان
 

با همراهی دو گروه موسیقی «ضربانگ» و «هم آوایان»

تور کنسرت های خارجی حسین علیزاده
تور کنسرت های خارجی حسین علیزاده

موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: اولین همکاری حسین علیزاده موسیقیدان برجسته موسیقی ایران با علیرضا قربانی در دو بخش تورهای خارجی و داخلی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت با سرپرستی و آهنگسازی استاد علیزاده و خوانندگی علیرضا قربانی از زمستان سال جاری آغاز می شود که دو گروه موسیقی «ضربانگ» و «هم آوایان» در این اجراها به نوازندگی و اجرای قطعات تازه ای از حسین علیزاده خواهند پرداخت.

برنامه اجرایی این کنسرت ها که  کشورهای اروپایی برگزار می شود از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ در کپنهانگ دانمارک آغاز شده و تا ۱۶ نوامبر ۲۰۱۵ در زوریخِ سوییس خاتمه خواهد یافت و جدول دقیق این اجراها به این ترتیب می باشد: ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ (۸ آبان)-کپنهانگ دانمارک، ۳۱ اکتبر (۹ آبان) وین اتریش، ۱ نوامبر (۱۰ آبان) کلن آلمان، ۶ نوامبر (۱۵ آبان) فرایبورگ آلمان، ۷ نوامبر (۱۶ آبان) مانچن آلمان، ۸ نوامبر (۱۷ آبان) لندن، ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) بروسل، ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برلین آلمان و ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) زوریخ سوییس.

شایان ذکر است که در این برنامه‌های مشترک، نوازندگان ترکیبی از گروهِ موسیقی «هم‌آوایان» و «ضربانگ» خواهند بود و به احتمال فراوان بعد از اجرای برنامه در اروپا، کنسرت‌هایی نیز در تهران و سایر شهرستان‌ها برگزار خواهند کرد. هنرمندان مطرح و سرشناس موسیقی کشورمان حسین علیزاده (آهنگساز، تار)، علیرضا قربانی (خواننده)، علی بوستان (شورانگیز)، سیامک جهانگیری (نی)، جاوید افسری (سنتور)، صبا علیزاده (کمانچه)، پژمان حدادی، بهنام سامانی و رضا سامانی (سازهای کوبه ای) در این اجراها به هنرنمایی خواهند پرداخت.

پوسترهای برنامه:


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=81059


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.