موسیقی ایرانیان
 

با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»

مصباح قمصری
مصباح قمصری

موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: کلیپ دیدنی «سایه ی خورشید» به آهنگسازی، نوازندگی، صدابرداری و کارگردانی «مصباح قمصری» از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، «سایه ی خورشید» عنوان قطعه ای از «پروژه ی لمس»است که سال گذشته کاندید بهترین تک آهنگ سال شد، نوازندگی گیتار الکتریک و کلارینت و میکس و همچنین کارگردانی و تصویر برداری این موزیک ویدیو توسط «مصباح قمصری» انجام شده است.

وی در باره ی این ویدیو می نویسد: «زمین دار دویّت هاست. خیر و شر، زشت و زیبا، روز و شب، سایه و خورشید. ولی تنها پیرامون ما نیست که گویی با خطی به دو نیم شده. این دوگانگی ها و تناقض ها همواره درون ما نیز در نبردند. اما تعالی و تکامل انسان، نهفته در ایجاد پذیرش و اعتدال بین این تاریک و روشنی هاست.»

به نظر می رسد «مصباح قمصری» نگاهی حکمت وار به موسیقی دارد، در این نوع نگرش همه چیز با هم مرتبط است و هیچ چیز از دیگری جدا نیست. به گفته ی وی «پروژه ی لمس» حاصل بیش از یک دهه پژوهش در مقوله ی تاثیر هنر بر ذهن و نماد شناسی موسیقایی ست که با آلبوم های «لمس» و «بازگشت به آتش» روانه ی بازار شد.

در ادامه می توانید کلیپ «سایه ی خورشید» را با اجازه صاحب اثر از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

+ دانلود «سایه ی خورشید» با کیفیت خوب و بدون تگ تبلیغاتی

آنلاین ببینید:


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=79604


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.