موسیقی ایرانیان
 

به آهنگسازی «سیاوش کامکار»

 آلبوم موسیقی «رو (Avaunt)»
آلبوم موسیقی «رو (Avaunt)»

موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: آلبوم موسیقی «رو (Avaunt)» به آهنگسازی «سیاوش کامکار» و با همکاری گروه «ژاو»، توسط شرکت «آوای ساز خورشید» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، این آلبوم توسط «سیاوش کامکار» در دستگاه ماهور برای سازهای ایرانی و بدون کلام آهنگسازی شده و اولین اثر این گروه است که یازده قطعه به نام های «پیش درآمد ماهور»، «سکنجبین (تکنوازی سنتور)»، «چهارمضراب ماهور»، «دونوازی کمانچه و عود»، «رخش»، «دونوازی تار آوازی»، «نوش دارو (دونوازی تار به همراهی تنبک)»، «تکنوازی تنبک»، «رو (دونوازی سنتور و تار به همراهی کوبه ای)»، «روی تپه های ماهوری (دونوازی کمانچه و تنبک)» و «آفتاب» دارد.

شایان ذکر است که احسان امامی (عود)، نیریز کامکار (تار)، مرتضی مومنیان (تنبک)، امین جهانگیری (سنتور)، سیاوش کامکار (سنتور) و امیر ناصر رنجبر (کمانچه) نوازندگان این آلبوم هستند.

علاقه مندان برای تهیه آلبوم موسیقی «رو (Avaunt)» به صورت نسخه اصلی می توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه نمایند، همچنین قطعات این اثر از طریق سایت «بییپ تونز BeepTunes» قابل خریداری دیجیتال و دانلود است.

+ شنیدن آنلاین دموی تمام قطعات آلبوم موسیقی «رو (Avaunt)» و دانلود قانونی

کاور های آلبوم:


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=74711


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.