×
×

با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»

 • کد نوشته: 73185
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۱۲ام فروردین ۱۳۹۴
 • ۳ دیدگاه
 • ویدئو کلیپ «رمانس» با صدای «نیما مسیحا» خواننده موسیقی پاپ از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت. در ادامه می توانید، این کلیپ را با اجازه صاحب اثر، آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.
  +راه اندازی سامانه هواداری این خواننده پاپ از سوی شرکت سروش همراه رسانهس

  با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»
 • نیما مسیحا

  نیما مسیحا

  موسیقی ایرانیان – یاسی رهگذر: ویدئو کلیپ «رمانس» با صدای «نیما مسیحا» خواننده موسیقی پاپ از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

  به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، میثم یوسفی ترانه سرای «رمانس» است و رامین عبداللهی کار ساخت ملودی این اثر برعهده داشته است، ایمان حجت هم کار میکس و مسترینگ این قطعه را انجام داده است.

  شایان ذکر است که توسط شرکت «سروش همراه رسانه»، کانون هواداری «نیما مسیحا» نیز راه اندازی شده و مخاطبین وی می‌توانید برای عضویت در سرویس هواداری این خواننده، جهت دریافت سرویس تصویری با ارسال کد ۲۲۶۴ به ۸۴۹۴ از خدمات این رسانه استفاده کرده و صدا، تصویر یا متون طولانی از سوی مسیحا را دریافت نمایید.

  در ادامه می توانید، کلیپ «رمانس» به خوانندگی «نیما مسیحا» را با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»، آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

  + دانلود

  آنلاین ببینید:

  https://musiceiranian.ir/?p=73185
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *