×
×

عضویت ذوالفنون در گروه بین المللی جاده ابریشم

 • کد نوشته: 708
 • موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۲۲ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۱ دیدگاه
 • عضو گروه جاده ابریشم با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: این گروه بین المللی موسیقی که زیر نظر دانشگاه ایندیانای آمریکا اداره می شود در حقیقت مرکزی تخصصی در زمینه موسیقی کشورهای جاده ابریشم است و پیش از این شاهد حضور کیهان کلهر بوده که با عضویت استاد ذوالفنون و من تعداد ایرانی های این گروه به سه نفر افزایش یافته است.

 • عضو گروه جاده ابریشم با اعلام این خبر به خبرنگار مهر گفت: این گروه بین المللی موسیقی که زیر نظر دانشگاه ایندیانای آمریکا اداره می شود در حقیقت مرکزی تخصصی در زمینه موسیقی کشورهای جاده ابریشم است و پیش از این شاهد حضور کیهان کلهر بوده که با عضویت استاد ذوالفنون و من تعداد ایرانی های این گروه به سه نفر افزایش یافته است.

  آرش زنگنه در ادامه افزود: اعضاء این گروه را حدود ۴۰ نوازنده بین المللی از کشورهای جاده ابریشم تشکیل می دهند که با برگزاری کنسرت ها، همایش ها، نشست های تخصصی و تدریس در کشورهای مختلف به معرفی و ترویج موسیقی کشورهای مسیر جاده ابریشم می پردازند.

  وی همچنین گفت: ریاست مرکز سیلکرود انسیبل که گروه جاده ابریشم زیر نظر آن به فعالیت می پردازد را دکتر شهریار دانشگر بر عهده دارد و طی برنامه هایی که زمان به زودی اعلام خواهد شد بخش های مختلفی از موسیقی ایرانی در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی و آسیایی با اجرای برنامه هایی معرفی خواهد شد.

  جلال ذوالفنون سال گذشته به مدت ۶ ماه در دانشگاه ایندیانا به تدریس موسیقی ایرانی پرداخت .

  https://musiceiranian.ir/?p=708
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *