موسیقی ایرانیان
 

دانلود این قطعه با اجازه صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»

گروه موسیقی دسیبلز (The-C-Bells)
گروه موسیقی دسیبلز (The-C-Bells)

موسیقی ایرانیان – صنم قلی زاده: بهمن ماه ۱۳۹۳، خانه امیــد موسسه خیریه «سمر» که حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بالای ۱۴ سال را به عهده دارد، ساعت‌های پر شوری را تجربه کرد. حضور هنرمندان گروه موسیقی دسیبلز، که برای اهدای قطعه موسیقی «زندگی ادامه داره» به آنجا رفته بودند حال و هوای جدید و شادی به فضای موسسه بخشیده بود و با گپ و گفت و ثبت عکس، لحظات خوبی به یادگار گذاشتند.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، کلاس یوگا، توانبخشی و مددکاری موسسه «سمر» از بخش‌هایی بودند که این هنرمندان از آن‌ها بازدید وبا تنی چند از پدران و مادران پر امید و بهبود یافتگان این موسسه دیدار و دقایقی را با صحبت‌های شیرین و صمیمانه در کنار هم سپری کردند.

گروه موسیقی دسیبلز (The-C-Bells) که چندی پیش آلبوم «سربازان شرق» را به خوانندگی وحید اسفندیاری و علی رستمی منتشر کرده و با استقبال خوبی از جانب طرفداران این نوع سبک موسیقی مواجه شده بود، از ۶ ماه قبل در صدد تولید اثری اجتماعی بودند و بدلیل بوجود آمدن وقایع تلخی که برای برخی هنرمندان عزیز کشورمان اتفاق افتاد، برای اینکه احتمال ایجاد افکار عکس از این حرکت مثبت بوجود نیاید، به مرحله نهایی رساندن این کار، انتشار قطعه «زندگی ادامه داره» به تعویق افتاد و تصمیم بر این شد که این اثر در روز جهانی سرطان منتشر شود که بدلیل برخی مشکلات، با چند روز تاخیر، امروز در اختیار مخاطبان قرار گرفته شد.

هدف گروه موسیقی دسیبلز از ساخت این اثر که بصورت انگلیسی و فارسی اجرا شده است، ایجاد حس امید و امیدواری و روحیه بخشی برای بهبودی کامل این عزیزان و کسانی است که در ایران و در سراسر دنیا به بیماریهای مشابه دیگر مبتلا هستند و اعضای گروه تلاش کرده اند این احساس اطمینان در آن‌ها بوجود بیاید که زندگی به انت‌ها نرسیده و ادامه دارد.

در ادامه می توانید قطعه «زندگی ادامه داره» را برای اولین بار و با اجازه صاحب اثر، از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین بشنوید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

+ دانلود قطعه «زندگی ادامه داره»

آنلاین بشنوید:

عکسهای دیدار دسیبلز از خانه امیــد موسسه خیریه «سمر» (عکاس: پریسا سلیمانی فر)


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=70267


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.