×
×

اجرای سمفونی انقلاب در چهارمین جشن ملی هسته‌ا‌ی؛

 • کد نوشته: 691
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۲۱ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۰
 • در چهارمین جشن ملی هسته ا‌ی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری مجید انتظامی، دو موومان از سمفونی انقلاب را با حضور رئیس ‌جمهوری اسلامی ایران اجرا کرد. به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی موسیقی ایران، در این مراسم که شب گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، دو موومان سوم و چهارم سمفونی انقلاب از […]

 • در چهارمین جشن ملی هسته ا‌ی، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری مجید انتظامی، دو موومان از سمفونی انقلاب را با حضور رئیس ‌جمهوری اسلامی ایران اجرا کرد.

  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی موسیقی ایران، در این مراسم که شب گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، دو موومان سوم و چهارم سمفونی انقلاب از ساخته‌های مجید انتظامی با عناوین «سازندگی» و «به سوی ایران ۱۴۰۴» با صدای نیما مسیحا و به رهبری مجید انتظامی اجرا شد که با استقبال حاضران در این مراسم مواجه شد.
  در چهارمین جشن ملی هسته‌ای که با مراسم رونمایی از سوخت مجازی رآکتور تهران و نسل سوم سانتریفیوژ همراه بود، بسیاری از مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور، سرلشگر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور و همچنین سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید شاه‌آبادی معاون امور هنری، علی ترابی سرپرست دفتر موسیقی و بابک رضایی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران حضور داشتند.
  از نکات جالب این مراسم، آن بود که وقتی نیما مسیحا قطعه سازندگی را می‌خواند، لحظه‌ای ویدئوپروجکشن سالن چهره احمدی‌نژاد را نشان داد که در حال زمزمه‌کردن این شعر بود.

  https://musiceiranian.ir/?p=691
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *