×
×

«سه عود» منتشر شد

 • کد نوشته: 67758
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۱ام بهمن ۱۳۹۳
 • ۱ دیدگاه
 • کنسرت موسیقایی «سه عود» به سرپرستی و آهنگسازی «شهرام غلامی» سه شنبه شب ۳۰ دی ماه در حضور قابل توجه تماشاگران در تالار رودکی برگزار شد.
  +شهرام ناظری، حسین بهروزی نیا، اردشیر کامکار، کریستف رضاعی، پیمان یزدانیان، حسام اینانلو، هانا کامکار، علی قمصری، پیمان میرآقاسی و تعدادی دیگر از هنرمندان، مهمانان ویژه کنسرت بودند

  «سه عود» منتشر شد
 • کنسرت موسیقایی «سه عود»

  کنسرت موسیقایی «سه عود»

  کنسرت موسیقایی «سه عود» به سرپرستی و آهنگسازی «شهرام غلامی» سه شنبه شب ۳۰ دی ماه در حضور قابل توجه تماشاگران در تالار رودکی برگزار شد.

  در این کنسرت موسیقایی که یک نوع رونمایی از آلبوم «سه عود» نیز محسوب می‌شد، شهرام غلامی عود و خواننده، امید توفیقی عود، آذرنوش خدامی عود و بهنام معصومی سازهای کوبه‌ای گروه اجرایی این کنسرت موسیقایی را تشکیل می‌دادند.

  همزمان با برگزاری این کنسرت موسیقایی که که طی روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه در تالار رودکی برگزار شد از آلبوم «سه عود» به آهنگسازی شهرام غلامی و نوازندگی شهرام غلامی، امید توفیقی، یاسمین شاه محمدی و بهنام معصومی نیز رونمایی شد.

  براساس این گزارش در بخش اول کنسرت قطعات سماع دیوانه، صبحگاه، کویر، بلوچ، شیدایی و یک قطعه ساز و آوازیبه نوازندگی و خوانندگی شهرام غلامی اجرا شد.

  غلامی در بخش اول این کنسرت خطاب به تماشاگران گفت: «بسیار خوشحالم که می‌توانیم امشب هم در کنار شما برنامه‌ای را اجرا کرده و با شما تقسیم کنیم. من واقعا غیر از این چیز دیگری نمی‌توانم بگویم جز اینکه از شما برای حضور در این کنسرت موسیقایی تشکر کنم.»

  این نوازنده و آهنگساز ادامه داد: «از گذشته در فکر تشکیل یک آنسامبل عود بودم که درابتدا این ایده به صورت همنوازی با عودی دیگر عملی کردم، که از نتیجه کار راضی نبودم. به همین جهت عود سومی را به گروه اضافه کردم که به نظرم منطقی‌تر و دلنشین‌تر آمد بنابراین قطعاتی را ساختم و برای گروه تنظیم کردم که نتیجه این تجربیات قطعاتی است که امروز می‌شنوید.»

  در بخش دوم کنسرت نیز قطعه‌های سلوک، سرمستی، برفراز لاجورد، لیلی، رقص بهار برای علاقه مندان اجرا شد که این قطعه‌ها نیز با استقبال خوب تماشاگران مواجه شد.

  شهرام ناظری، حسین بهروزی نیا، اردشیر کامکار، کریستف رضاعی، پیمان یزدانیان، حسام اینانلو، هانا کامکار، علی قمصری، پیمان میرآقاسی و تعدادی دیگر از هنرمندان، مهمانان ویژه کنسرت «سه عود» به تهیه کنندگی «افشین معصومی» بودند.

  https://musiceiranian.ir/?p=67758
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *