×
×

از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»

 • کد نوشته: 60278
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۲۹ام شهریور ۱۳۹۳
 • ۸ دیدگاه
 • hot-topic-logoکلیپ تصویری قطعه «ناگهان خاموش» به آهنگسازی و همت «محمدرضا عطار» به مناسبت سالروز درگذشت زنده یاد استاد «پرویز مشکاتیان» سرو آزاد موسیقی ایران، از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین موسیقی قرار گرفت.
  +در ادامه می‌توانید کلیپ «ناگهان خاموش» را با اجازه صاحب اثر و به صورت آنلاین مشاهده کنید و در صورت تمایل دانلود نمایید

  از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»
 • موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: کلیپ تصویری قطعه «ناگهان خاموش» به آهنگسازی و همت «محمدرضا عطار» به مناسبت سالروز درگذشت زنده یاد استاد «پرویز مشکاتیان» سرو آزاد موسیقی ایران، از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» منتشر و در دسترس مخاطبین موسیقی قرار گرفت.

  به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، کار آهنگسازی و نوازندگی سنتور را در این کلیپ «محمدرضا عطار» برعهده دارد و محمدکریم ابراهیمی به عنوان نوازنده سازهای کوبه‌ای با وی در تولید «ناگهان خاموش» همکاری کرده است، همچنین کارگردانی این اثر را حامد پورزرین برعهده داشته و سینا متفی نیز تدوین کننده این ویدئو بوده است.

  شایان ذکر است که «پرویز مشکاتیان» آهنگساز، موسیقی‌دان، نوازنده سر‌شناس سنتور، استاد دانشگاه و پژوهشگر نامی ایران، ۲۹ شهریور ماه ۱۳۸۸، در سن ۵۴ سالگی بر اثر نارسایی قلبی درگذشت.

  در ادامه می‌توانید کلیپ «ناگهان خاموش» را با اجازه صاحب اثر و به صورت آنلاین از طریق سایت موسیقی ایرانیان مشاهده کنید و در صورت تمایل دانلود نمایید.

  +دانلود کلیپ «ناگهان خاموش»

  کلیپ «ناگهان خاموش» را آنلاین ببینید:

   

  https://musiceiranian.ir/?p=60278
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *