×
×

با اجاره صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»

 • کد نوشته: 60231
 • موسیقی ایرانیان
 • جمعه, ۲۸ام شهریور ۱۳۹۳
 • ۰
 • پس از انتشار قطعه ی «وقت رفتن» از «گروه آویستا» با تنظیمی از «مهران عباسی» و استقبال مخاطبین از آن، قطعه ی دیگری از این گروه با نام «من نمی‌تونم» منتشر شد. این قطعه با ترانه و ملودی «آریا نیکوکار» و تنظیمی از «امیرمیلاد نیکزاد» تولید شده است.
  +آلبوم رسمی گروه آویستا به زودی به بازار می‌آید

  با اجاره صاحب اثر و از طریق سایت «موسیقی ایرانیان»
 • گروه آویستا

  گروه آویستا

  موسیقی ایرانیان: پس از انتشار قطعه ی «وقت رفتن» از «گروه آویستا» با تنظیمی از «مهران عباسی» و استقبال مخاطبین از آن، قطعه ی دیگری از این گروه با نام «من نمی‌تونم» منتشر شد. این قطعه با ترانه و ملودی «آریا نیکوکار» و تنظیمی از «امیرمیلاد نیکزاد» تولید شده است.

  به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، گروه موسیقی «آویستا» متشکل از چهار نفر است. آیدین گرجی، آریا نیکوکار، اشکان اشتری و نیما آرمان فر اعضای این گروه هستند که به همت موسسه «آویژه هنر» به مدیریت «دیبا فروزان» در صدد انتشار نخستین آلبوم رسمی خود در بازار موسیقی کشور هستند.

  «آیدین گرجی» در توضیح فعالیت‌های این گروه اظهار داشت: «اواخر سال ۱۳۸۹، تصمیم به تولید یک آلبوم گرفتم. از آنجایی که خواننده در عرصه ی موسیقی زیاد است و من دوست داشتم کار جدیدی ارائه شود،تصمیم گرفتم یک گروه تشکیل دهم. با هم‌فکری و کمک دوستان، بقیه اعضا هم به تدریج به من پیوستند».

  وی درباره آلبومی که این گروه در دست تولید و انتشار دارد گفت: «در این آلبوم، هر چهار نفرمانملودی و وکال داریم شاید در یک قطعه فقط یکی از ما بخواند و در دیگری دو نفر… اما همه ی اعضای گروه خواننده هستند. همه ی اعضا به جز من ترانه می‌نویسند و تنظیم‌ها را من انجام می‌دهم؛ البته در برخی قطعات با چهره هایی چون مهران عباسی و امیرمیلاد نیکزاد همکاری کرده ایم تا تنوع در کار ایجاد شود».

  این عضو گروه «آویستا» افزود: «تولید آلبوم را از مرداد ۱۳۹۱ شروع کردیم. به دلیل اینکه این اثر اولین تجربه ی حرفه‌ای ما بود، زمان زیادی برای آزمون و خطا صرف شد. اما در حال حاضر در مراحل پایانی تولید است و فقط میکس و مسترینگ آن باقی مانده است. حدود ۱۴ قطعه تولید شده که از این میان احتمالاً ۱۰ کار برای قرار گرفتن در آلبوم انتخاب خواهند شد».

  گرجی درباره فضای قطعات این آلبوم اظهار داشت: «در این آلبوم هم کارهای آکوستیک وجود دارد و هم آثاری در فضای الکترونیک. اما بیس ملودی و تحریرها کاملاً غربی است. به طور کلی استایل خودمان را داریم و این استایل را حفظ خواهیم کرد».

  وی در خصوص همکاری با کمپانی «آویژه هنر» گفت: «آشنایی و همکاری ما با آقای «دیبا فروزان»از طریق دوست مشترک ایشان و اشکان اشتری صورت گرفت. می‌خواهم بگویم که ایشان تا به حال هر کاری که می‌شد برایمان انجام داده و در همه ی مراحل پشتیبانمان بوده اند. تا به حال چیزی نبوده که ما خواسته باشیم و ایشان مخالفت کرده باشند و اگر هم مخالفتی کرده‌اند، با منطق و نگاه حرفه‌ای بوده است. ما واقعاً از حمایت‌های ایشان سپاسگزاریم و امیدواریم همکاری با این تهیه کننده ی حرفه ای ادامه دار و موفقیت آمیز باشد».

  در ادامه قطعه ی «من نمی‌تونم» اثر گروه «آویستا» را آنلاین بشنوید و در صورت تمایل دانلود کنید.

  + دانلود قطعه «من نمی‌تونم» 

  «من نمی‌تونم» را آنلاین بشوید:

  https://musiceiranian.ir/?p=60231
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *