×
×

خواننده ۱۶ ساله در صدر

 • کد نوشته: 540
 • موسیقی ایرانیان
 • جمعه, ۱۳ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۰
 • جاستین بیبر با آلبوم جدید «دنیای من ۲.۰» در صدر جدول آلبوم‌های پرفروش قرار گرفت. به گزارش خبرآنلاین، طبق آمار نیلسن ساونداسکن آلبوم این خواننده پاپ ۱۶ ساله که کمپانی آیلند آن را منتشر کرده در هفته اول توزیع به بازار با فروش ۲۸۳ هزار نسخه در جایگاه اول آلبوم‌های پرفروش این هفته که روز […]

 • جاستین بیبر با آلبوم جدید «دنیای من ۲.۰» در صدر جدول آلبوم‌های پرفروش قرار گرفت.

  به گزارش خبرآنلاین، طبق آمار نیلسن ساونداسکن آلبوم این خواننده پاپ ۱۶ ساله که کمپانی آیلند آن را منتشر کرده در هفته اول توزیع به بازار با فروش ۲۸۳ هزار نسخه در جایگاه اول آلبوم‌های پرفروش این هفته که روز پایانی‌اش ۲۸ مارس بود، ایستاد.

  آلبوم قبلی بیبر نیز که سال ۲۰۰۹ منتشر شده و هفته پیش در جایگاه دهم ایستاده بود با پنج پله صعود و فروش ۵۰ هزار نسخه در جایگاه پنجم پرفروش‌های این هفته ایستاد.

  آلبوم جدید مونیکا، خواننده سبک R&B با نام «هم‌چنان ایستاده» در جایگاه دوم ایستاد. این آلبوم را جی‌رکورد منتشر کرده و به لطف محبوبیت اولین ترانه آلبوم به نام «همه چیز من» ۱۸۴ هزار نسخه از آن به فروش رفته است.

  «بله این را موسیقی می‌نامم ۳۳» آلبوم گلچین‌شده با فروش ۱۳۵ هزار نسخه در رتبه سوم ایستاد. این آلبوم را کپیتول منتشر کرده و شامل ترانه‌های مشهور ورزشی به خوانندگی لیدی گاگا، تیلور سویفت، لیدی آنت‌بلوم و دیگران است.

  دومین آلبوم گروه سه‌نفره کانتری لیدی آنت‌بلوم با نام «اکنون به تو نیازمندم» با سه پله سقوط و ۷۸ هزار نسخه فروش در جایگاه چهارم ایستاد. این آلبوم که کمپانی کپیتول‌نشویل آن را منتشر کرده ۱۶ درصد افت فروش داشته است.

  آلبوم جدید دیگری که درمیان پرفروش‌های هفته ایستاد «جلد دوم» اثر جدید زوئی دشانل خواننده و بازیگر و ام. وارد خواننده و نوازنده گیتار است. سبک این آبوم ایندی-راک است و با فروش ۴۷ هزار نسخه در جایگاه ششم ایستاد.

  دیگر آلبوم‌‌های این جدول از این قرار هستند؛ آلبوم «نبرد بین زن و مرد» به خوانندگی لودکریس با ۴۵ هزار نسخه فروش در جایگاه هفتم، «شهرت» به خوانندگی لیدی گاگا با ۴۱ هزار نسخه فروش در جایگاه هشتم، «من اینجام» به خوانندگی ماروین سپ با ۳۹ هزار نسخه فروش در جایگاه نهم و آلبوم «The E.N.D.» کار گرو بلک آید پیز با ۳۴ هزار نسخه فروش در جایگاه دهم.

  در هفته آینده آلبوم‌های جدیدی از آشر، اریکا بادو و وو مسه‌کر با امید ایستادن در صدر جدول به بازار می‌آیند.

  ورایتی / ۳۱ مارس

  https://musiceiranian.ir/?p=540
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *