×
×

پرفروش‌های موسیقی هفته

 • کد نوشته: 456
 • موسیقی ایرانیان
 • جمعه, ۶ام فروردین ۱۳۸۹
 • ۰
 • آلبوم «اکنون به تو نیازمندم» کار گروه «لیدی آنت‌بلوم» در هفته‌ای آرام دوباره به صدر جدول آلبوم‌های پرفروش آمریکا بازگشت. به گزارش خبرآنلاین، طبق آمار «نیلسن ساونداسکن» در این هفته که روز پایانی‌اش ۲۱ مارس بود، ۹۳ هزار نسخه از آلبوم «اکنون به تو نیازمندم» گروه کانتری سه‌نفره «لیدی آنت‌بلوم» به فروش رفت. با وجود افت […]

 • آلبوم «اکنون به تو نیازمندم» کار گروه «لیدی آنت‌بلوم» در هفته‌ای آرام دوباره به صدر جدول آلبوم‌های پرفروش آمریکا بازگشت.

  به گزارش خبرآنلاین، طبق آمار «نیلسن ساونداسکن» در این هفته که روز پایانی‌اش ۲۱ مارس بود، ۹۳ هزار نسخه از آلبوم «اکنون به تو نیازمندم» گروه کانتری سه‌نفره «لیدی آنت‌بلوم» به فروش رفت.

  با وجود افت فروش ۱۱ درصدی، این آلبوم دو پله سعود کرد و به صدرجدول بازگشت. آلبوم «اکنون به تو نیازمندم» ماه فوریه وارد بازار شد و در صدر جدول ایستاد اما به بازار آمدن آلبوم «سرباز عشق» به خوانندگی «ساد» جایگاهش را به آلبوم جدید داده بود.

  آمار فروش هفته گذشته ضعیف‌ترین آمار امسال بوده است. در این هفته هیچ آلبومی بیش از ۱۰۰ هزار نسخه فروش نداشته است.

  ماروین سپ، خواننده دورگه سرودهای مذهبی با آلبوم جدیدش به نام «من اینجام» بهترین جایگاه را درمیان آلبوم‌های تازه به بازارآمده به دست آورد و در جایگاه دوم ایستاد. در این هفته از این آلبوم که کمپانی وریتی آن را منتشر کرده ۷۶ هزار نسخه به فروش رفت. این آلبوم موفق‌ترین اثر ماروین سپ خواننده سابق گروه «کامیژند» است که بالاترین جایگاه آلبوم پیشین‌اش با نام «تشنه» در سال ۲۰۰۷ رده چهاردهم جدول پرفروش‌های موسیقی بود.

  صدرنشین هفته پیش، آلبوم تازه به بازارآمده «نبرد بین زن ومرد» به خوانندگی لودکریس (بازیگر و خواننده رپ) بود که این هفته با دوپله سقوط در رده سوم ایستاد. پخش‌کننده این آلبوم دف‌جم است و با ۵۵ درصد افت فروش، ۶۱ هزار نسخه از آن به فروش رفت.

  گلچین «ریزر اند تایز» با نام «لبه» نیز که در این هفته به بازار آمده بود با فروش ۵۳ هزار نسخه در جایگاه چهارم ایستاد. این مجموعه دوحلقه‌ای شامل ترانه‌هایی از خوانندگان قدر راک تجاری است؛ ترانه‌هایی از استیند، کورن، ترپس و سابلایم.

  آلبوم «شهرت» به خوانندگی لیدی گاگا که کمپانی اینتراسکوپ آن را منتشر کرده با سه پله سعود در جایگاه پنجم ایستاد. ۴۸ هزار نسخه از آلبوم ستاره موسیقی پرسروصدای آمریکا که مدت‌ها است در فهرست هفتگی آثار پرفروش موسیقی جاخوش کرده به فروش رفت. این آلبوم دو درصد افزایش فروش داشته است.

  دیگر جایگاه‌های این جدول را آثار زیر پر کرده‌اند؛ «سرباز عشق» به خوانندگی ساد در جایگاه ششم با ۴۰ هزار نسخه فروش، «دره‌های نپتون» به خوانندگی جیمی هندریکس در جایگاه هفتم با ۳۹ هزار نسخه فروش، «The E.N.D.» کار گروه بلک آید پیز در جایگاه هشتم با ۳۹ هزار نسخه فروش، آلبوم «ساحل پلاستیکی» کار گوریلاز در جایگاه نهم با ۳۸ هزار نسخه فروش و آلبوم «دنیای من» به خوانندگی جاستین بیبر در جایگاه دهم با ۳۳ هزار نسخه فروش.

  آلبوم های جدیدی از بیبر، شی اند هیم و سی ‌و سومین گلچین ترانه‌های برتر با نام «این را موسیقی می‌نامم» در هفته جدید با امید قرار گرفتن درمیان ۱۰ آلبوم پرفروش به بازار می‌آیند.

  ورایتی / ۲۴ مارس

  https://musiceiranian.ir/?p=456
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *