×
×

مدیر کل دفتر موسیقی:
امید که جشنواره موسیقی نواحی در این دوره چراغی فروزان‌تر داشته باشد

 • کد نوشته: 437390
 • حمیده موسوی
 • دوشنبه, ۲۳ام آبان ۱۴۰۱
 • ۰
 • محمد اله‌یاری فومنی ـ مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ به پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران پیام داد.

  امید که جشنواره موسیقی نواحی در این دوره چراغی فروزان‌تر داشته باشد
 • گفت‌وگو با محمد اللهیاری فومنی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامیمحمد اللهیاری؛ مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران پیام داد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان، متن پیام مدیر کل دفتر موسیقی به شرح زیر است:

  «پیچش نوای موسیقی نواحی ایران به مرحمت پنجه و حنجره‌ هنرمندان حاضر در صحن این رویداد بزرگ، گنجینه ارزشمند معنوی است که می‌توانیم چشم بگشاییم و یکی از جلوه‌های گویا و غنی از تنوع و تکثر فرهنگی که قدمتی به بلندای حضور هویت‌بخش اقوام ایران کهن دارد را ببینیم و به آن ببالیم.

  موسیقی اقوام ایران طی قرون متمادی روایتگر ایران بزرگ فرهنگی بوده و امید است که در ایران امروز که بیش از هر زمان دیگری روایتگر وحدت است، جشنواره موسیقی نواحی در این دوره چراغی فروزان‌تر از همیشه داشته باشد و فرصت و امکان مناسبی برای وحدت گفتمانی را به حضور و ظهور برساند.

  حضور هنرمندان و پژوهشگران گرانقدر موسیقی نواحی را در پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران ارج می‌نهم و با قدردانی از دبیر ارجمند جشنواره، سلامت و توفیق همکاران پرتلاشم در دفتر موسیقی، انجمن موسیقی ایران، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گرگان و انجمن موسیقی گرگان را از درگاه خداوند بزرگ آرزومندم.»

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=437390
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *