×
×

آبان ماه سال جاری
فراخوان چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» منتشر شد

 • کد نوشته: 437164
 • حمیده موسوی
 • دوشنبه, ۲۱ام شهریور ۱۴۰۱
 • ۰
 • چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» به همت خانه موسیقی ایران و با همراهی خانه هنرمندان ایران در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از تاریخ ۲۷ آبان ماه تا ۴ آذر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برپا می شود.

  فراخوان چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» منتشر شد
 • خانه موسیقی ایران فراخوان حضور متقاضیان برای حضور در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» در آبان ماه سال ۱۴۰۱ را منتشر کرد.

  به گزارش موسیقی ایرانیان و به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» به همت خانه موسیقی ایران و با همراهی خانه هنرمندان ایران در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از تاریخ ۲۷ آبان ماه تا ۴ آذر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برپا می شود.

  علاقه مندان متقاضی حضور در این نمایشگاه تا ۱۵ مهر ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم حضور در این نمایشگاه اقدام کرده و مراحل ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه را سپری کنند.

  علاقه مندان و سازسازان برای ثبت نام در این نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه فرم حضور را به خانه موسیقی ارسال کنند.

  در چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» برای اعضا خانه موسیقی و اعضا کانون سازسازان خانه موسیقی تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است. ضمن اینکه با توجه به محدودیت مکان نمایشگاه الویت حضور در این رویداد با افرادی است که زودتر فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال کرده باشند.

  نمایشگاه «سازخانه» در چهارمین دوره میزبان جلسات و نشست های تخصصی است که به زودی با جزییات اطلاع رسانی می شود.

  سومین دوره نمایشگاه «سازخانه» ۹ تا ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ با نمایش آثار بیش از ۶۰ هنرمند سازنده ساز و با نشست‌های پژوهشی تخصصی در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

  این دوره در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی در گالری‌های ممیز، میرمیران، پاییز و زمستان خانه هنرمندان برپا شد.

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=437164
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *