×
×

در گفتگو با مهر مطرح شد
آخرین وضعیت درمانی استاد امین‌الله رشیدی از زبان خودش

 • کد نوشته: 436945
 • حمیده موسوی
 • سه شنبه, ۲۵ام مرداد ۱۴۰۱
 • ۰
 • خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی که از چندی پیش در بیمارستان بستری شده است از بهبودی نسبی اوضاع جسمانی‌اش سخن گفت.

  آخرین وضعیت درمانی استاد امین‌الله رشیدی از زبان خودش
 • خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی که از چندی پیش در بیمارستان بستری شده است از بهبودی نسبی اوضاع جسمانی‌اش سخن گفت.

  به نقل از مهر، امین‌الله رشیدی خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی که طی روزهای گذشته در بیمارستان بستری شده، گفت: از مدتی پیش که پزشکان احتمال ابتلای بنده به کرونا را داده بودند، در بیمارستان بستری شدم و طبیعتاً اجازه ملاقات هم نداشتم، اما خوشبختانه اوضاعم رو به بهبودی است و تیم پزشکی اعلام کرده که می‌توانم تا دو روز دیگر از بیمارستان مرخص شوم.

  وی افزود: طی روزهای گذشته از مجموعه‌های مختلفی با من تماس داشته و پیگیر اوضاع جسمانی‌ام بودند که جا دارد از همه این عزیزان قدردانی ویژه‌ای داشته باشم. به هر ترتیب امیدوارم در روزهای آتی وضعیت جسمانی‌ام رو به بهبود باشد تا بتوانم در خدمت اهالی موسیقی باشم.

  این خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی ادامه داد: من کارهای انجام نشده زیادی دارم که همیشه از آن‌ها در مصاحبه‌ها و گفتگوهای رسانه‌ای یاد کرده‌ام. اما متأسفانه اغلب این پروژه‌ها به دلیل فقدان حمایت به سرانجامی نرسیده است. شرایطی که دوست دارم در روزهای پیش رو محقق شود و من بتوانم این کارهای نیمه تمام را به سرانجام برسانم.

  امین‌الله رشیدی (متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۰۴) خواننده و آهنگساز ایرانی است. آهنگسازی و خوانندگی رشیدی در رادیو ایران از سال ۱۳۲۷ آغاز شد و در مدت فعالیت مستمرش در حوزه موسیقی بیش از ۱۲۰ آهنگ ساخته است. «جان جهان»، «افسانه»، «گل‌افشان»، «جلوه عشق» و «اشک سپیده» از جمله آثار مشهور این هنرمند هستند.

  منبع: مهر
  https://musiceiranian.ir/?p=436945
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *