×
×

اینجا چراغی روشن است
انتشار پیام سرپرست دفتر موسیقی

 • کد نوشته: 434463
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۲۷ام دی ۱۴۰۰
 • ۰
 • سرپرست دفتر موسیقی ارشاد در پیامی به مناسبت برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان این رویداد را گنجینه گران سنگی برای اعتلای موسیقی کشورمان توصیف کرد.
  انتشار پیام سرپرست دفتر موسیقی
 • محمد اله‌یاری

  محمد اله‌یاری

  به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره موسیقی جوان، محمد اله‌یاری سرپرست دفتر موسیقی ارشاد در پیامی به جشنواره موسیقی جوان گفت: جشنواره موسیقی جوان که در میان جشنواره‌های هنری کشور جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده، گنجینه گران‌سنگی است که نوید ارتقای سطح هنری هنرمندان جوان را می‌دهد.

  محمد اله‌یاری سرپرست دفتر موسیقی ارشاد در پیام خود آورده است:

  «برگزاری جشنواره ملی موسیقی جوان فرصتی است تا هنرمندان جوان با ارائه توانمندی خود روی صحنه بیایند و استعدادهای خود را در معرض قضاوت اساتید و پیشکسوتان قرار دهند و به عنوان یک هنرجوی جوان برای رسیدن به قله موفقیت تلاش نمایند. این جشنواره که در میان جشنواره‌های هنری کشور جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده، گنجینه گران‌سنگی است که نوید ارتقا سطح هنری هنرمندان جوان را می‌دهد. جوانانی که سرانگشتان با ذوقشان زیر سایه دانش استادان مجرب موسیقی، ترسیم‌کننده چشم‌اندازی روشن از آینده موسیقایی کشور هستند.

  موفقیت و محبوبیت این جشنواره به تنهایی نه مرهون شناسایی آواها و نواهای تازه‌ است، نه مشقِ موسیقی کردن استعدادهای جوان و نه احیای نغمه‌های بومی؛ این جشنواره آمیزه‌ای از همه این‌ها و چیزی بیشتر از اینها است. گردهمایی جوانان از فرهنگ‌ها و جغرافیاهای مختلف و بهره‌گیری آن‌ها از ذخایر مادی و معنوی و ظرفیت‌های فرهنگی و هنری کشور می‌تواند بزرگترین آورده و میراث این جشنواره باشد.

  در پایان لازم می‌دانم از همه جوانان شرکت‌کننده در پانزدهمین دوره جشنواره موسیقی جوان که امروز آینده‌ساز و تصویرگر موسیقی ایران هستند و همچنین دست‌اندرکاران برگزاری این رخداد از دبیر محترم تا همکارانم در انجمن موسیقی و دفتر موسیقی که با شور و عشق، چراغ این دوره از جشنواره را روشن و پر فروغ نگاه داشتند قدردانی کنم. نیز قدردان مهر بی پایان اساتید و داوران جشنوراه هستم.»

  پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پنج شنبه ۳۰ دی با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان می‌دهد.

  منبع: سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir»
  https://musiceiranian.ir/?p=434463
     
  برچسب ها محمد الهیاری

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *