×
×

راپسودی «آواز رفتن»
اثر شنیده‌نشده‌ی «آیدین الفت» با نوازندگی «پورنگ پورشیرازی» منتشر شد

 • کد نوشته: 434053
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۴ام دی ۱۴۰۰
 • ۰
 • «آواز رفتن» (راسپودی برای پیانو و ارکستر) اثر شنیده نشده‌ی «آیدین الفت» با همراهی تعدادی از نوازندگان از جمله «پورنگ پورشیرازی» در دسترس مخاطبان قرار گرفت. مهران اکرمی تنظیم آن را به عهده داشته است.
  اثر شنیده‌نشده‌ی «آیدین الفت» با نوازندگی «پورنگ پورشیرازی» منتشر شد
 • از دیگر عوامل تولید این اثر می‌توان به آیدین الفت (نوازنده پیانو)، علی جعفری پویان، تینا جامه گرمی، مونیکا لران، رایین نورانی، علیرضا چهره‌قانی (نوازندگان ویولن اول و دوم)، سهراب برهمندی، دانیال جورابچی، علیرضا دریایی، صبا صفوی (نوازنده ویولا)، کریم قربانی، مجید اسماعیلی مهرداد عالمی (نوازندگان ویولنسل)، زنده یاد پورنگ‌پور شیرازی، هادی اسماعیلی (نوازنده کنترباس) و آرین قیطاسی (نوازنده ابوا) اشاره کرد. ناشر اثر نیز نشر و پخش جوان است.

  راسپودی اثری تک موومانی و اپیزودیک است با اپیزودهایی که (به‌ لحاظ حالت، تونالیته و رنگ موسیقایی) بسیار متنوع‌اند، اما کلیتی یکپارچه دارند.

  «آواز رفتن» در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و امید نیک بین ناظر ضبط بوده است.

  آیدین الفت و پورنگ‌پور شیرازی هر دو بودند که در مرداد و آبان ماه امسال چهره در نقاب خاک کشیدند. آیدین الفت موزیسین و از متخصصان و مهندسان با سابقه حوزه صدا بود که روز پنجشنبه چهاردهم مرداد ماه پس از چند روز مبارزه با بیماری کووید ۱۹ در سن چهل و هشت سالگی در بیمارستان رسول اکرم (ص) تهران چشم از جهان فرو بست. پورنگ پورشیرازی (نوازنده کنترباس و پیانو) نیز پس از چند سال بیماری در سن چهل و هفت سالگی هفدهم آبان‌ماه دارفانی را وداع گفت.

  منبع: موسیقی ما
  https://musiceiranian.ir/?p=434053
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *