×
×

با حکم محمدمهدی اسماعیلی
محمدحسین ایمانی خوشخو مشاور وزیر ارشاد در امور سیاستگذاری‌های کلان فرهنگی شد

 • کد نوشته: 432437
 • موسیقی ایرانیان
 • سه شنبه, ۲۰ام مهر ۱۴۰۰
 • ۰
 • وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدحسین ایمانی خوشخو را به عنوان مشاور وزیر در امور سیاستگذاری های کلان و توسعه فعالیت های فناورانه فرهنگی و هنری منصوب کرد.
  محمدحسین ایمانی خوشخو مشاور وزیر ارشاد در امور سیاستگذاری‌های کلان فرهنگی شد
 • به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدحسین ایمانی خوشخو را به عنوان مشاور وزیر در امور سیاستگذاری های کلان و توسعه فعالیت های فناورانه فرهنگی و هنری منصوب کرد.

  در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمدحسین ایمانی خوشخو آمده است:

  «جناب آقای دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو

  از آنجایی که نقش قانونی و اساسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سیاستگذاری و هدایت ‌گری فرهنگ کشور به سوی اهداف متعالی هم راستا با آرمان ‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با انسجام داخلی بخش ‌های مختلف و همسو بودن این مجموعه‌ ها با سیاست ‌های کلان دولت مردمی تحقق مییابند، جناب‌عالی را که از سابقه‌ای طولانی و تجارب ارزشمند در حوزه مدیریت فرهنگی و هنری برخوردار میباشید به عنوان «مشاور وزیر در امور سیاست‌گذاری‌ های کلان و توسعه فعالیت ‌های فنآورانه فرهنگی و هنری» منصوب می‌نمایم.

  امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و همکاری و تعامل کلیه حوزه‌های مربوطه، وظایف محوله به ویژه همفکری در ارتقاء و ایفای نقش سازنده‌تر شوراهای اجتماعی تصمیم‌ ساز شورای عالی انقلاب فرهنگی به ویژه شورای فرهنگ عمومی و شورای هنر را به نحو مناسبی ایفاء نمائید.

  انتظار می‌رود پیشرفت کارها و اقدامات مربوطه به صورت مستمر به این‌جانب گزارش شود.

  مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظلّ توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از خداوند منّان خواستارم.»

  محمدحسین ایمانی خوشخو از نیروهای اولیه جهاد دانشگاهی و دارای دکترای گردشگری با گرایش اقتصاد گردشگری است.

  در کارنامه اجرایی ایمانی خوشخو می توان به معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، مدیرکل مرکز آمار و برنامه ‌ریزی پژوهش ‌های فرهنگی و هنری، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور ، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کل کشور، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ و … اشاره کرد.

  همچنین از جمله فعالیت های علمی و پژوهشی وی، مجری طرح پژوهشی “بازبینی و اولویت بندی کشور های هدف گردشگری ج.ا.ایران، مسئول و ناظر علمی پروژه‏های تحقیقاتی، عضو هیأت تحریریه نشریه علمی- پژوهشی “مطالعات گردشگری” پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی واحد مشهد و … است.

  منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir
  https://musiceiranian.ir/?p=432437
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *