×
×

به دلیل همه گیری کرونا
لغو کنسرت مرداد ارکستر ملی ایران

 • کد نوشته: 430752
 • حمیده موسوی
 • یکشنبه, ۲۰ام تیر ۱۴۰۰
 • ۰
 • روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار اطلاعیه ای از لغو تازه ترین کنسرت این مجموعه با نام «شب موسیقی استادان سنجری و استوار» در مرداد خبر داد.
  لغو کنسرت مرداد ارکستر ملی ایران
 • روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی با انتشار اطلاعیه ای از لغو تازه ترین کنسرت این مجموعه با نام «شب موسیقی استادان سنجری و استوار» در مرداد خبر داد.

  به گزارش موسیقی ایرانیان و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، بنیاد رودکی با انتشار اطلاعیه ای که به رسانه ها ارسال شده، از لغو تازه ترین کنسرت این مجموعه در مرداد خبر داد.

  اطلاعیه بنیاد رودکی به شرح زیر است:

  «در پی اعلام استانداری تهران مبنی بر عدم امکان برگزاری جلسات بیش از ۱۵ نفر و نیز محدودیت های اعلام شده توسط ستاد کرونا، علیرغم آمادگی و برنامه ریزی انجام شده، شب موسیقی «استادان سنجری و استوار» در زمان تعیین شده برگزار نمی شود.

  اجرای کنسرت شب موسیقی «استادان سنجری و استوار» در جدول برنامه ارکستر ملی برای مرداد برنامه ریزی شده بود که به دلیل عدم امکان استمرار تمرین نوازندگان بر اساس پروتکل های ستاد کرونا و اطلاعیه اخیر استانداری تهران متوقف شد.

  بر اساس برنامه ریزی انجام شده مقرر بود پس از اجرای کنسرت شب موسیقی فیلم، نوازندگان ارکستر ملی به رهبری نصیر حیدریان تمرین های منظم خود را برای اجرای مرداد آغاز کنند که متاسفانه علیرغم هماهنگی و آمادگی رهبر ارکستر و نوازندگان به دلیل اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در حال حاضر این امر میسر نیست.»

  شب موسیقی «استادان سنجری و استوار» یکی از برنامه های ماهانه ارکستر ملی ایران بود که مقرر بود در مرداد اجرا شود. این برنامه شامل قطعاتی از آثار استادان حشمت سنجری و هوشنگ استوار بود.

  روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی همچنین اعلام کرد: «با توجه به شرایط ایجاد شده ناشی از پاندمی کرونا در کشور، اجرای برنامه سالانه که در اسفند ماه سال گذشته اعلام شده بود، با تغییراتی همراه خواهد بود که پس از برطرف شدن محدودیت ها و امکان برنامه ریزی مجدد، به علاقه مندان اطلاع رسانی می شود.»

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=430752
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *