×
×

مرادخانی از معدود مسئولانی بود که به موسیقی توجه خاصی داشت
پیام تسلیت هوشنگ کامکار برای علی مرادخانی

 • کد نوشته: 429847
 • حمیده موسوی
 • دوشنبه, ۱۷ام خرداد ۱۴۰۰
 • ۰
 • هوشنگ کامکار، موسیقی دان کشورمان نیز در پی درگذشت علی مرادخانی معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با انتشار پیامی فقدان وی را تسلیت گفت.
  پیام تسلیت هوشنگ کامکار برای علی مرادخانی
 • هوشنگ کامکار، موسیقی دان برجسته و سرشناس کشورمان در پی درگذشت علی مرادخانی مدیر موزه موسیقی ایران و معاون سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با انتشار پیامی فقدان وی را تسلیت گفت.

  به گزارش موسیقی ایرانیان، هوشنگ کامکار طی پیامی در صفحه شخصی اینستاگرامش درگذشت علی مرادخانی را تسلیت گفته و نوشت:
  «چند روز پیش از طریق تماس تلفنی با پسرش محمد، باخبر شدم که در بیمارستان بستری است و تحت مراقبت های ویژه است. او اظهار امیدواری کرد و گفت که انشاالله حال پدر رو به بهبودی خواهد رفت. و من از شنیدن صدای محمد عمیقا دلگرم و خوشحال شدم. امروز صبح که ناگهان خبر فوت دوست خوبم علی مرادخانی را شنیدم، باورم نمی شد تا اینکه از قطعیت این خبر تلخ و این ضایعه بزرگ مطمئن شدم.

  مرحوم علی مرادخانی، را از اوایل انقلاب می شناختم. او از چهره‌های نادر و از معدود مسئولینی بود که به هنر و به ویژه موسیقی توجه خاصی داشت و اقدامات اثرگذاری انجام داد. کمک‌های هنری و محبت بی دریغ او در مورد اکثر هنرمندان همیشه در خاطراتم باقی خواهد ماند و هرگز از یاد نخواهم برد که تا آخرین روزهای عمر ارزشمندش، دست از خدمت به هنر و فرهنگ این مرز و بوم نکشید. کوچ ابدی علی مرادخانی را از طرف خودم و تمام اعضای گروه کامکار به خانواده محترم او و جامعه هنرمندان ایران از عمق جان و دل تسلیت می گویم.

  روانش غرق نور‌ و راهش پر رهرو باد.»

   

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=429847
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *