×
×

به عنوان اولین اثر رسمی گروه «همیشه صلح»
تک آهنگ «بوسه ای دیگر» با صدا و ترانه داووش منتشر شد|آنلاین بشنوید و دانلود کنید

 • کد نوشته: 427238
 • حمیده موسوی
 • سه شنبه, ۱۲ام اسفند ۱۳۹۹
 • ۰
 • قطعه «بوسه ای دیگر» با ترانه سرایی و خوانندگی «داووش» به عنوان اولین کار رسمی گروه «همیشه صلح» با اجرایی برای ناشنوایان منتشر شد.

  تک آهنگ «بوسه ای دیگر» با صدا و ترانه داووش منتشر شد|آنلاین بشنوید و دانلود کنید
 • تک آهنگ بوسه ای دیگر با صدای داووش

  لی لا رضایی: قطعه «بوسه ای دیگر» با ترانه سرایی و خوانندگی «داووش» به عنوان اولین کار رسمی گروه «همیشه صلح» با اجرایی برای ناشنوایان منتشر شد. این قطعه در قالب نماهنگ نیز منتشر شده است.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان، بازتولید قطعه «بوسه ای دیگر» و تنظیم آن بر عهده «آراز تروسیان» بوده است و یرواند مارگاریان و هایکاس آبراهیمیان در اجرای آن با نواختن سازهای ترومپت، فلوگل هورن و گیتار هنرنمایی کرده اند.

  همچنین در این اثر، سمیرا عدیلی پور و آیدین آریایی نژاد با همکاری یکدیگر ایده پردازی ویدئو، کارگردانی، طراحی هنری و کاور را بر عهده داشته اند و حمید شکوهی در سمت مدیر فیلمبرداری در این مجموعه حضور داشته است.

  حوریه مقدسی نیز به عنوان مربی زبان ناشنوایان، بازیگر این کلیپ «شکیلا فروزندهی» را در اجرای ترانه «بوسه ای دیگر» به زبان اشاره یاری داده است.

  داووش درباره ایده پردازی این ویدیو برای ناشنوایان توضیح داد: «ایده را آیدین آریایی نژاد، کارگردان کار، همراه با دو اتود و ایده دیگر مطرح کرد. نگاه من برای پیگیری رهیافتی به منظور آشتی بین فرهنگها و رسیدن به زبانی بدون مرز، باعث شد به سرعت به انجام آن متمایل شوم. شاید نگاه های دیگر عامه پسندتر و شاید دیدنی تر بودند؛ شاید رنگی تر، شاید کمی جنسیت گراتر بودند، اما من دلم می خواست فضای کار نشأت گرفته از نگاهمان باشد. نگاه ما برای رسیدن به آن مفاهیمی که می تواند بدون جنگ و بدون درد، آدم ها را به خودشان و به یکدیگر وصل کند، این ایده را به شدت تقویت کرد».

  وی افزود: «علاوه بر آن، از دیدگاه من، جامعه ناشنوایان و کم شنوایان برخلاف توانمندی های گسترده ای که دارند و برخلاف این که انسان هایی بسیار دوست داشتنی هستند، کمی تا قسمتی با نگرشی که جامعه به معلولیت آن ها دارد، دچار کم توجهی و بی مهری هستند و این جمعیت عظیم به نظرم به عنوان یک بخش مورد احترام، می بایست بیشتر مورد توجه کسانی قرار بگیرد که می توانند امکان هایی را در اختیارشان بگذارند. این کار ما هم برگ سبزی بود که تقدیم این عزیزان شد و با همه کاستی ها و اشکالات احتمالی آن امیدوارم مورد پسندشان واقع شده باشد».

  لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند از طریق آی.دی Dovevashofficial آثار گروه «همیشه صلح» به خوانندگی داووش را در اینستاگرام دنبال کنند.

  آنلاین بشنوید:

   

   

   

   

  منبع: موسیقی ایرانیان
  https://musiceiranian.ir/?p=427238
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *