×
×

شاهو عندلیبی داور لیگ جهانی موسیقی شد

 • کد نوشته: 403537
 • حمیده موسوی
 • یکشنبه, ۱۳ام مهر ۱۳۹۹
 • ۰
 • براساس اعلام لیگ جهانی موسیقی، شاهو عندلیبی (نوازنده‌ی نی) داور لیگ نوازندگی نی در لیگ جهانی موسیقی شد.

  شاهو عندلیبی داور لیگ جهانی موسیقی شد
 • شاهو عندلیبی

  براساس اعلام لیگ جهانی موسیقی، شاهو عندلیبی (نوازنده‌ی نی) داور لیگ نوازندگی نی در لیگ جهانی موسیقی شد.

  به گزارش «موسیقی ایرانیان»، براساس اعلام لیگ جهانی موسیقی، لیگ جهانی موسیقی یک پلتفرم آنلاین در زمینه‌ رقابت موسیقی است که در رشته‌های تخصصی موسیقی، رقابت آنلاین برگزار می‌کند. این رقابت‌ها آکادمیک هستند و داور لیگ، آثاری را به عنوان تکلیف‌های رقابتی تعیین شده، انتخاب می‌کند.

  شاهو عندلیبی داور لیگ نی، در خصوص تکلیف‌های انتخاب شده بیان کرد: ساز نی عمدتا همراه با تکنیک‌های فردی همراه است که نمی‌توان آن را در قالب یک نت یا تصنیف مورد سنجش قرار داد. به همین منظور مجموعه ردیف‌هایی را با مشخص کردن دستگاه، گام و گوشه‌های اجباری و اختیاری تعیین کردیم تا شرکت‌کنندگان در این لیگ مورد سنجش قرار بگیرند.

  شرکت‌کنندگان برای ثبت‌نام در لیگ نی تا ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ فرصت دارند تا با مراجعه به وبسایت لیگ جهانی موسیقی، تکلیف‌های تعیین شده در این لیگ شامل ردیف‌های میرزا عبدالله در دستگاه شور و ماهور، بداهه‌نوازی در آواز ابوعطا، بداهه‌نوازی در دستگاه نوا و مجموعه آثار درویش‌خان را انجام دهند. جایزه تعیین شده برای این لیگ، پنج میلیون تومان است که به رتبه‌های اول تا ششم تعلق می‌گیرد. همچنین طبق روال لیگ های دیگر در لیگ جهانی موسیقی، شرکت در این لیگ رایگان است.

  منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir
  https://musiceiranian.ir/?p=403537
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *