×
×

تصویری از پانته‌آ بهرام و طناز طباطبایی در اکران مردمی «شنای پروانه»

 • کد نوشته: 388630
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۱۱ام تیر ۱۳۹۹
 • ۰
 • تصویری از پانته‌آ بهرام و طناز طباطبایی در اکران مردمی «شنای پروانه»

 • اکران مردمی فیلم سینمایی «شنای پروانه» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سینما آستارا برگزار شد.

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکران مردمی فیلم سینمایی «شنای پروانه» شب گذشته نهم تیر با حضور محمد کارت (کارگردان)، رسول صدرعاملی (تهیه‌کننده)، محمدصادق رنج‌کشان (سرمایه‌گذار)، پانته‌آ بهرام، طناز طباطبایی، علی شادمان و آبان عسگری (بازیگران) در ششمین روز آغاز اکران عمومی فیلم در سینماآستارا برگزار شد.

  پیش از آغاز این اکران، عوامل فیلم روی صحنه رفتند و ضمن تشکر از حضور پرشور تماشاگران در سالن از آنها دعوت کردند تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی «شنای پروانه» را ببینند.

  رسول صدرعاملی تهیه‌کننده «شنای پروانه» در این مراسم گفت: من از محمدصادق رنج‌کشان تشکر می‌کنم که در این شرایط – که در آن هر فیلم ممکن است به تنها یک ششم فروش در حالت عادی دست یابد- به اکران «شنای پروانه» رضایت داده است.

  او افزود: اکران «شنای پروانه» عجیب و غریب‌ترین اکران فیلم در ایران و حتی جهان است چرا که تعداد چشمگیری از مخاطبان عاشق سینما را با وجود رویارویی همه ما با بیماری کرونا، به سالن‌های سینما جذب کرده است. خبر پرشدن سالن‌های «شنای پروانه» و استقبال مردم، حتی به خارج از مرزها هم رسیده و من امیدوارم که مردم همچنان از این اثر حمایت کنند.

  محمد کارت کارگردان «شنای پروانه» گفت: این فیلم که توسط بخش خصوصی ساخته شده، در شرایط فعلی روی پرده رفته  است و تنها امید من این است که مخاطب فرهیخته سینما بتواند با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، فیلم را ببیند و  امیدوار هستیم این حرکت که قرار است سینما را دوباره احیا کند، به نتیجه برسد.

  پانته‌آ بهرام نیز در سخنان کوتاهی گفت: سینما عشق است و زنده نگه داشتنش، زنده نگه داشتن یک عشق جمعی است که ما را تحت هرشرایطی – حتی شرایط کرونایی- اینگونه کنار همدیگر جمع می‌کند.

  او خطاب به مخاطبان حاضر در سالن گفت: قطعا شما هم عاشق سینما هستید و ممنون که کمک می‌کنید سینما زنده بماند.

  علی شادمان با تشکر از مردم برای حضور پرشورشان در استقبال از «شنای پروانه»، گفت: «شنای پروانه» ماحصل یک عشق جمعی است و ما خیلی دوستش داریم. شاید بتوانم بگویم استقبالی که این روزها از فیلم صورت گرفته، از همین انرژی جمعی آمده است که به تماشاگر منتقل می‌شود.

  طناز طباطبایی و آبان عسگری هم در سخنان کوتاهی از تماشاگران به‌خاطر حضور در این اکران تشکر کردند و از همه مردم خواستند تا برای دیدن فیلم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

  در بخش دیگری از مراسم آغازین اکران مردمی «شنای پروانه» در سینما آستارا، محمدصادق رنج‌کشان سرمایه‌گذار فیلم ضمن خیر مقدم به همه افرادی که در این شرایط بد به سالن سینما آمده‌اند، گفت: این حضور نشان می‌دهد که شما چقدر سینما را دوست دارید. صندلی‌های خالی این سالن، به واسطه شرایط کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و ما مصر به رعایت آن هستیم. امیدوارم وقتی فیلم را دیدید، با حال خوب از سالن سینما خارج شوید.

  فروش فیلم «شنای پروانه» بر اساس اولین آمار سمفا، در کم تر از یک هفته بیش از ۹۴۷ میلیون تومان بوده است.

  ۲۵۸۲۵۸

  https://musiceiranian.ir/?p=388630
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *