×
×

انتشار «امید» برای این روزها
پویا سرایی آثار جدیدش را معرفی کرد

 • کد نوشته: 371945
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • جمعه, ۸ام فروردین ۱۳۹۹
 • ۰
 • پویا سرایی نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی طی روزهای اخیر ضمن تولید چند اثر موسیقایی در مارکت بین المللی قطعه «امید» را متناسب با حال و هوای این روزهای کشور منتشر کرد.

  پویا سرایی آثار جدیدش را معرفی کرد
 • پویا سرایی نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی که در ماه های گذشته فصل تازه ای از فعالیت های خود را در حوزه های تولید و انتشار جهانی آثارش آغاز کرده،  طی روزهای اخیر ضمن تولید چند اثر موسیقایی در مارکت بین المللی قطعه «امید» را نیز متناسب با حال و هوای این روزهای کشور منتشر کرد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «فانتزی نوا برای ارکستر سمفونیک»، «بهار»، «بهارغم انگیز»، «افسانه عاشق »و قطعه «امید» از آثار اخیر پویا سرایی هستند که در مارکت بین المللی منتشر شده است.

  نخستین اثر «فانتزی برای ارکستر سمفونیک به نام نوا» است که از کمپانی «سنترریکوردز» پخش جهانی شد. این کمپانی قدیمی ترین و یکی از معتبرترین ناشران تخصصیِ موسیقی کلاسیک در ایالات متحده است که زیرمجموعه کمپانی «ناکسوس» فعالیت می کند.

  قطعه جدید دیگر «بهار» نام دارد که بر اساس ملودی  رضا قاسمی برای آنسامبل ایرانی و ساز بیس تولید شده و تداعی گر رویش طبیعت در بهار است . تصنیف دیگری هم به نام «بهارغم انگیز» نیز توسط پویا سرایی با شعری از هوشنگ ابتهاج و صدای مهدی جلیل زاده تولید شده که این قطعه نیز در قالبی بین المللی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

  «افسانه عاشق» هم  تصنیفی بر اساس شعر وحشی بافقی است که همراه با ارکستر زهی با صدای سیروس ملکی تولید و منتشر شد. این در حالی است که طی روزهای اخیر نیز قطعه «امید» در قالب یک  اثر فیوژن برای ارکستر ایرانی، بیس و درامز با نگاهی به موسیقی جز و راک با محتوای حال و هوای این روزهای زندگی مردم در پی شیوع ویروس کرونا ، انتقال حس امید بخشی و پویش «در خانه بمانیم» منتشر شد.

   تمامی این آثار توسط ناشر آلمانی «روبامیوزیک (ایست میوزیک تی پی ام)» در سایت های بین المللی فروش و نشر موسیقی قرار گرفته است.

  برای شنیدن قطعه بی کلام «امید» اینجا را کلیک کنید.

  منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir
  https://musiceiranian.ir/?p=371945
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *