×
×

ادعای عجیب کارگردان مشهور درباره کرونا گرفتن!

 • کد نوشته: 355558
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۲۹ام اسفند ۱۳۹۸
 • ۰
 • ادعای عجیب کارگردان مشهور درباره کرونا گرفتن!

 • تسنیم نوشت: پل شریدر کارگردان هالیوودی پس از اینکه فیلمبرداری پروژه سینمایی اش توسط تهیه کننده و به دلیل پیشگیری از کرونا متوقف شد٬ گفت: ترجیح می دهم در حین کار بمیرم.

  پل شریدر کارگردان هالیوودی از تهیه کنندگان بخاطر توقف فیلمبرداری پروژه سینمایی اش در می سی سی پی بدلیل ابتلای یکی از عوامل فیلم به کرونا٬ انتقاد کرد.

  پل شریدر پس از اینکه فیلمبرداری پروژه سینمایی اش توسط تهیه کننده به دلیل پیشگیری از کرونا متوقف شد٬  گفت: ترجیح می دهم در حین کار بمیرم.

  این کارگردان و نویسنده نامدار در این باره نوشت: تهیه کنندگان تنها پنج روز مانده به پایان فیلمبرداری تنها بخاطر ابتلای یکی از عوامل غیرثابت٬ تولید پروژه را متوقف کرده اند.

  وی افزود: خودم حتی در جهنم آتش هم می توانستم فیلمبرداری را به پایان برسانم. من که پیرم و بیماری آسم دارم ‌چه بهتر که حین انجام کارم می مردم.

  او کارگردانی و نویسندگی این فیلم جنایی با عنوان «ورق باز» را برعهده دارد. آسکر آیزاک نقش اصلی فیلم را ایفا می کند که قماربازی حرفه ای به نام «ویلیام تل»است. او برای انتقام از یک کازینو٬ پسر بچه ای  را می رباید. تای شریدان نقش پسربچه را بازی می کند.

  ویلم دفو و تیفانی هدیش ازجمله هنرپیشگان محوری فیلم «ورق باز» هستند.

  پل شریدر در کارنامه درخشان خود نویسندگی فیلمنامه آثار مارتین اسکورسیزی ازجمله «گاو خشمگین» «راننده تاکسی» و «آخرین وسوسه مسیح» را داراست. در حوزه کارگردانی نیز خالق آثاری تاثیرگذار همچون «ژیگولوی آمریکایی» و «سبک خواب» است. او در سال ۲۰۱۷ نامزدی اسکار بهترین فیلمنامه برای «نخستین اصلاح شده» را کسب کرد.

  https://musiceiranian.ir/?p=355558
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *