×
×

موسیقی کردی و فارسی به روی صحنه رفت

 • کد نوشته: 34264
 • موسیقی ایرانیان
 • سه شنبه, ۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۲
 • ۰
 • گروه موسیقی «ترنگ» به سرپرستی و آهنگسازی برزو امیری، کنسرت موسیقی اصیل ایرانی و محلی کردی را در سالن ایوان شمس برگزار کرد. در ادامه می توانید عکسهای حمید احمدی از این کنسرت را از طریق سایت موسیقی ایرانیان دنبال کنید.

  موسیقی کردی و فارسی به روی صحنه رفت
 • موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: گروه موسیقی «ترنگ» به سرپرستی و آهنگسازی برزو امیری، کنسرت موسیقی اصیل ایرانی و محلی کردی را در سالن ایوان شمس برگزار کرد.

  به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این برنامه ۵ و ۶ اردیبهشت ماه در دو بخش کردی و فارسی برگزار شد که خوانندگی بخش کردی این کنسرت برعهده فواد حسینی بود  و حمید خزاعی هم به عنوان خواننده بخش فارسی گروه ترنگ را همراهی کرد. همچنین قطعات بخش اول از چند آهنگ محلی خراسانی و دو آهنگ قدیمی تشکیل شده بود و در بخش دوم قطعات محلی کردی اجرا شد.

  شایان ذکر است که در این اجرا‌ها محمد موسوی (تار)، مهدی مرتضایی (سنتور)، سجاد سقایی (عود)، پرستو مرادی (تار باس)، مجید علیزاده (تمبک)، ابراهیم احمدی (دف و دهل)، امیر دین محمدی (کوزه، طبلا و دف)، وفا مصباحی (نی)، جواد عزیزی (دیوان)، مریم نیک بین (همخوان)، ثمین مهرپویان (همخوان) و حمیرا مظاهری (همخوان)، حمید خزاعی (خواننده) و فواد حسینی (خواننده) به عنوان اعضای گروه ترنگ، برزو امیری سرپرست، آهنگساز و نوازنده کمانچه را همراهی کردند.

  در ادامه می توانید عکسهای حمید احمدی از این کنسرت را از طریق سایت موسیقی ایرانیان دنبال کنید.

  https://musiceiranian.ir/?p=34264
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *