موسیقی ایرانیان
 

دیدار موسسه هنرمندان پیشکسوت با اکبر گلپایگانی

برخی از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت شب دوشنبه (۱۱ آذر ماه) با حضور در منزل اکبر گلپایگانی(گلپا) با این پیشکسوت موسیقی و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت دیدار کردند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»،  در این دیدار که مدیران و همکاران موسسه هنرمندان پیشکسوت داشتند، عباس عظیمی، مدیر عامل این موسسه از فعالیت‌های حمایتی و وظایف موسسه هنرمندان پیشکسوت سخن گفت.

او حضور جمع کثیری از استادان هنری کشور در تمامی رشته‌های هنری را اعتباری بی‌نظیر برای این موسسه خواند و ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌های معنوی این هنرمندان، مسیر ترقی و پیشرفت این نهاد غیردولتی در خدمت به هنرمندان سریع‌تر پشت سر گذاشته شود.

اکبر گلپایگانی (گلپا) نیز در سخنانی فعالیت‌های موسسه هنرمندان پیشکسوت را موفقیت‌آمیز برشمرد و با توجه به بحث ادغام، حمایت خود را از این‌ موسسه اعلام کرد.

او با بیان اینکه همیشه از دوران جوانی تاکنون برای حمایت از همکاران و هنرمندان پیش‌قدم بوده است، گفت: با تمام توان در این موسسه و در کنار مدیرعامل برای پیشبرد فعالیت‌ها و اهداف آن خواهم بود و هرچه در توان داشته باشم را مضایقه نخواهم کرد.

اکبر گلپایگانی (گلپا) متولد ۱۰ بهمن ۱۳۱۲ در تهران است و از خوانندگان موسیقی اصیل ایرانی و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت است.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=329725


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.