موسیقی ایرانیان
 

«جشن سالانه موسیقی ما» شش‌ساله شد

جشن سالانه موسیقی ما که نخستین جشن سالانه موسیقی ایران است که توسط بخش خصوصی ایده پردازی و اجرا شده امسال در ششمین دوره خود، آثار و هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال ۹۷ را  براساس نظرسنجی گسترده ای که در سایت موسیقی ما جریان دارد معرفی خواهد کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود مهلت نظرسنجی مردمی روز ۱۰ آبان به پایان برسد که به دلیل استقبال گسترده مخاطبین سبک ها و طیف های مختلف موسیقی این نظرسنجی تا روز ۱۵ آبان تمدید شده است.

برگزار کننده این رویداد موسیقی با مرور نواقص و کاستی های ادوار گذشته تصمیم گرفته است با مشورت از اساتید و اهالی موسیقی اصلاحاتی را در روند این رویداد انجام دهد تا آثار شایسته تری در این جشن مورد تقدیر قرار بگیرند.

این نظرسنجی شامل دو بخش کارشناسی و مردمی است و آمار آرای ثبت شده در بخش مردمی از مرز ۳۰۰ هزار رای فراتر رفته است.

گفتنی است  شعار همدلی اهالی موسیقی ایران در حالی برای این رویداد بزرگ موسیقایی انتخاب شده است که طی ادوار گذشته، هنرمندان موسیقی فارغ از سن و سبک فعالیت یک شب کنار یکدیگر جمع می‌شوند. اتفاقی که در حوزه موسیقی کم نظیر است. در ششمین جشن موسیقی ما مطابق روال سال‌های گذشته از اساتید پیشکسوت موسیقی به پاس یک عمر فعالیت هنری‌شان تقدیر به عمل خواهد آمد.

مراسم ششمین دوره جشن سالانه موسیقی ما دوم آذرماه در رویال هال تهران برگزار خواهد شد.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=319764


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.