موسیقی ایرانیان
 

سردیس عزت‌الله انتظامی رونمایی شد/ عکس

در سالگرد درگذشت عزت‌الله انتظامی از سردیس این بازیگر رونمایی شد. سازنده این مجسمه تاکید کرد آقای بازیگر در زمان زندگی‌اش، این اثر را مورد تایید قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در نخستین سالگرد درگذشت عزت‌الله انتظامی، تابلوی نام خیابان‌ و سردیس این هنرمند رونمایی و خانه موزه انتظامی نیز بازگشایی شد. در این مراسم، مجید انتطامی، پسر این هنرمند، محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران، سیدحمید موسوی، شهردار منطقه یک و … حضور داشتند.

محمدجواد حق‌شناس بعد از رونمایی از سردیس و تابلوی خیابان عزت‌الله انتظامی، گفت: «شورای شهر و کمیسیون نام‌گذاری شورای شهر در دو سال اخیر سعی کرده است با توجه به در اولویت قرار دادن نام بزرگان فرهنگ و هنر و اندیشه در حوزه نام گذاری‌ها، سهمی اندک در بزرگداشت و ماندگار کردن نام‌شان داشته باشد. در مورد تجهیز و ساخت خانه موزه انتظامی هم سعی شده تا در این مجموعه، شرایطی به وجود بیاید که مردم بتوانند با ویژگی‌ها و اخلاق و زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوند.»

ایرج محمدی، سازنده سردیس عزت‌الله انتظامی هم در سخنانی گفت: «افتخار می‌کنم توانستم این مجسمه را در زمان حیات این‌ هنرمند بسازم. خودشان هم آن را دیدند و خوشحالم که از ساخت این مجسمه رضایت داشتند.»


منبع: خبر آنلاین

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=293774


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.