موسیقی ایرانیان
 

بازیکنان استقلال کنسرت نوازنده مطرح را قرق کردند

حضور بازیکنان تیم فوتبال استقلال در کنسرت سه‌شنبه لئو روخاس که در تالار وزارت کشور برگزار شد، از اتفاقات جالب این رویداد هنری بود.

کنسرت لئو روخاس، نوازنده نام آشنای قطعه «چوپان تنها» شامگاه سه شنبه ۲۲ مرداد با حضور علاقه‌مندان در سالن وزارت کشور برگزار شد.

روخاس پس از اجرای قطعاتی برای حضار، با زبان انگلیسی خطاب به مخاطبنش گفت: «اجرا در ایران برای من از همان ابتدا هیجان‌انگیز بود. کشوری با تاریخ چندین هزار ساله و مردمانی اهل موسیقی و ادبیات. دوست دارم در این کنسرت علاوه بر چشم‌ها و گوش‌هایتان که نقشی مهم در سالن دارند، قلب‌هایتان هم حضوری مهم داشته باشند. من از سرزمین‌های دور برای شما آواهایی را به هدیه آورده‌ام که برای درک آنها باید قلب‌های شما در سالن حضوری تپنده داشته باشند.»

نکته جالب توجه درباره این هنرمند یاد گرفتن بیان کلمه دوستتون دارم و متشکرم به زبان فارسی بود که در مقاطع مختلف با استفاده از آن ها به حاضران در سالن ابراز علاقه می‌کرد و با تشویق مردم نیز روبه‌رو می‌شد.

روخاس پیش از اجرای دو قطعه مشهور خود «چویان تنها» و «قلب گرگ»، بخش کوتاهی از این آثار با به صورت انفرادی اجرا کرد.

این هنرمند در بخش انتهایی کنسرتش قطعات مشهور خوانندگان مطرح پاپ جهان را اجرا کرد، او همچنین با گفتن این جمله که «حالا دیگر وقت شادی و خوشحالی است»، قطعات ریتمیک و شاد و در اصطلاح تراک دنس‌های خود را به سبک جدید اجرا کرد و در نهایت با اصرار حضار دو قطعه دیگرش را تکرار کرد.

از اتفاقات جالب این کنسرت حضور بازیکنان تیم استقلال از جمله مهدی قائدی، ستار همدانی، فرشید باقری و میلاد زکی پور در این مراسم بود.

محمدعلی بهمنی، عباس سجادی، علی پاکدامن (مدیرکل دیپلماسی عمومی) و… از دیگر مهمانان کنسرت بودند.

۲۵۸۲۴۳


منبع: خبر آنلاین

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=292892


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.