موسیقی ایرانیان
 

آلبوم «هومرگ» منتشر شد

آلبوم «هومرگ» منتشر و روانه بازار شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «هومرگ» اثری از گروه بارامانت و شامل ده قطعه‌ بی‌کلام که از سال ۱۳۹۰ همزمان با شکل‌گیری گروه تاکنون ساخته شده است. «تردید رعشه‌ایست بر تن هر آنچه که پایدار و قطعیست» بارامانت از این تفکر زاده شده است.

غلط‌خوانی و بازخوانی‌ای تعمدی از کلمه بارامانت که این بار سنگین امانت را از دوش برداشته تا به قالبی تهی و بی‌وزن بدل شود. گروه بارامانت، یک گروه چندرسانه‌ای موسیقی است که تا به امروز در شاخه‌های ویدئو آرت، پرفورمنس و ترکیب آنها با موسیقی راک به صورت رسمی در ایران و خارج از ایران فعالیت داشته است.

در گروه بارامانت قطعات موسیقی به اسلوب و ساختارهای موسیقی راک محدود نشده و بعضاً در آنها از فواصل شرقی نیز استفاده شده است. بارامانت با تجربه‌گرایی، تعریفی متفاوت از ترکیب صدا و کنش ارائه می‌کند. به این گونه که مخاطبین را در روند اجراها با گروه همراه کرده و به چالش می‌کشد. از همین روست که در بارامانت نه تنها سازبندی و چینش نوازندگان که کنش و واکنش مخاطب در لحظه اجرا حائز اهمیت است و هم چنان که گفته شد، مخاطب همواره عنصری مکمل و خارج از قالب همیشگی خود در گروه بوده است.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=291791


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.