×
×

در شهر بندرعباس

 • کد نوشته: 28612
 • موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۷ام بهمن ۱۳۹۱
 • ۱ دیدگاه
 •  وجود تبلیغات و فروش بلیت، رییس انجمن موسیقی هرمزگان از لغو کنسرت یکی از خواننده‌های پاپ کشور در بندرعباس خبر داد.  کیانوش جهانبخش ضمن تایید خبر لغو کنسرت «مازیار فلاحی» که قرار بود در بندرعباس برگزار شود، گفت: لغو مجوز این کنسرت از استان هرمزگان نبوده بلکه لغو مجوز از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و […]

 •  وجود تبلیغات و فروش بلیت، رییس انجمن موسیقی هرمزگان از لغو کنسرت یکی از خواننده‌های پاپ کشور در بندرعباس خبر داد.

   کیانوش جهانبخش ضمن تایید خبر لغو کنسرت «مازیار فلاحی» که قرار بود در بندرعباس برگزار شود، گفت: لغو مجوز این کنسرت از استان هرمزگان نبوده بلکه لغو مجوز از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد تهران صورت گرفته است.

  وی ادامه داد: روند دریافت مجوز برای یک خواننده به این صورت است که خواننده در مرحله‌ی نخست مجوز را در شهر مورد نظر دریافت می‌کند پس از دریافت در مراحل بعدی مجوز باید از سوی دفترموسیقی وزارت ارشاد دریافت و سپس به اماکن اعلام و دریافت مجوز شود.

  جهانبخش اعلام کرد: تا کنون بیشتر بلیت‌های این کنسرت در شهر بندرعباس فروخته شده است که به دلیل لغو کنسرت از تهیه‌کننده برنامه خواسته شده که با اعلام از مردم، هزینه‌ی پرداخت شده بابت بلیت را برگرداند.

  رییس انجمن موسیقی هرمزگان تصریح کرد: همچنان رایزنی‌ها برای اجرای دوباره این کنسرت ادامه دارد و امیدواریم این کنسرت بزودی در بندرعباس به اجرا درآید.

  مازیار فلاحی قرار بود پنجم بهمن‌ماه دو سانس در بندرعباس اجرا داشته باشد.

  https://musiceiranian.ir/?p=28612
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *