×
×

جزئیات کنسرت‌های پاپ در شهرستان‌ها/ ده روز داغ برای پاپی‌ها

 • کد نوشته: 272295
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • شنبه, ۱ام تیر ۱۳۹۸
 • ۰
 • تعدادی از خوانندگان عرصه پاپ در دهه اول تیرماه میهمان شهرهای مختلف ایران هستند تا شب‌هایی خاطره‌انگیز را برای هموطنان و هوادارانشان رقم بزنند. گلستان، خوزستان، مازندران، کرمانشاه،‌ مرکزی، گیلان و همدان برخی از استان‌هایی هستند که طی روزهای آینده در آنها کنسرت برگزار می‌شود.

  جزئیات کنسرت‌های پاپ در شهرستان‌ها/ ده روز داغ برای پاپی‌ها
 • جزئیات کنسرت‌های پاپ در شهرستان‌ها/ ده روز داغ برای پاپی‌هاتعدادی از خوانندگان عرصه پاپ در دهه اول تیرماه میهمان شهرهای مختلف ایران هستند تا شب‌هایی خاطره‌انگیز را برای هموطنان و هوادارانشان رقم بزنند. گلستان، خوزستان، مازندران، کرمانشاه،‌ مرکزی، گیلان و همدان برخی از استان‌هایی هستند که طی روزهای آینده در آنها کنسرت برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، بی‌شک علاقمندان موسیقی در فصل تابستان اوقات فراغت بیشتری دارند تا در کنسرت‌های هنرمندان مورد علاقه‌شان حضور پیدا کنند و همین موضوع باعث شده تا موسیقی پاپ و دیگر گونه‌ها بازار گرم‌تری داشته باشند که در این میان خوانندگان پاپ فصل پرکارتری را تجربه خواهند کرد؛ زیرا کنسرت‌های تابستانی امسال محدود به تهران نیست و برخی از خوانندگان، علاوه بر برگزاری کنسرت‌های شبانه تهران در دیگر شهرها نیز روی صحنه می‌روند و در سالن‌های مختلف کنسرت برگزار می‌کنند.

  علیرضا طلیسچی، اشوان، مجید خراطها، مهدی احمدوند، هوروش باند، ماکان‌بند، محسن ابراهیم زاده، بهنام بانی، پازل‌باند و امید حاجیلی برخی از خوانندگانی هستند که طی ده روز اول تیرماه در شهرهای مختلف به روی صحنه می‌روند.

  استان گلستان، شهر گرگان

  اشوان

  اشوان قرار است روز شنبه، یکم تیرماه، طی دو سانس در تالار «فخرالدین اسعد گرگانی» واقع در شهر گرگان به اجرای کنسرت بپردازد و رأس ساعت‌های ۱۸:۰۰ و ۲۱:۰۰ روی صحنه برود.

  قیمت بلیت‌های کنسرت اشوان بر اساس جایگاه و موقعیت سالن از شصت‌هزارتومان آغاز می‌شود و بالاترین قیمت آن صدهزارتومان است.

   

  استان خوزستان، شهر اهواز

  فرزاد فرخ

  فرزاد فرخ که به تازگی اجرای سوم از روز دوم کنسرتش در بجنورد با حکم دادستان لغو شده، قرار است روزهای شنبه و یکشنبه، یکم و دوم تیرماه در سالن سینما «هلال» اهواز، طی سه سانس (یک سانس روز اول و دو سانس روز دوم) روی صحنه برود. زمان برگزاری تنها سانس کنسرت روز شنبه فرزاد فرخ، ساعت ۲۱:۰۰ است که تمامی بلیت‌های آن به فروش رفته است. این خواننده پاپ روز یکشنبه دوم تیرماه نیز در دو سانس ۱۸:۰۰ و ۲۱:۰۰  به اجرای برنامه خواهد پرداخت که تمامی بلیت‌های سانس اول آن فروخته شده و علاقمندان می‌توانند برای خرید بلیت سانس ۱۸:۳۰ روز یکشنبه دوم تیرماه اقدام کنند.

  قیمت بلیت‌های کنسرت فرزاد فرخ از هفتادوپنج هزار تومان تا صد‌و‌بیست هزارتومان متغیر است.

   

  استان مرکزی، شهر اراک

  «ماکان بند»

  گروه موسیقی «ماکان بند» به خوانندگی رهام هادیان و امیر مقاره قرار است روز شنبه یکم تیرماه، طی سانس‌های ۱۹:۴۵ ‌و ۲۱:۴۵  در شهر اراک به اجرای کنسرت بپردازد و محل برگزاری آن مجتمع فرهنگی «ستارگان» است. علاقمندان برای خرید بلیت‌های این کنسرت هنوز فرصت دارند.

  قیمت حداقلی بلیت‌‌های این کنسرت چهل‌هزار‌تومان است که تا صدوبیست‌هزارتومان افزایش می‌یابد.

   

  استان مرکزی، ‌شهر ساوه

  «ماکان بند»

  گروه موسیقی «ماکان بند»، روز دوشنبه دهم تیرماه، طی سانس‌های ۱۸:۰۰ و ۲۱:۰۰ در سالن «تخت جمشید» شهر ساوه به اجرای برنامه می‌پردازند که تمامی بلیت‌های سانس دوم آن فروخته شده و علاقمندان می‌توانند برای حضور در سانس ۱۸:۰۰ بلیت تهیه کنند.

  قیمت بلیت‌های این کنسرت از چهل‌و‌پنج هزارتومان تا صد هزارتومان متغیر است.

   

  استان ارومیه، شهر خوی

  «هوروش‌ باند»

  گروه موسیقی «هوروش» به خوانندگی مهدی دارابی که کار تنظیم و ساخت آهنگ‌های آن را مهدی جهانی به عهده دارد، قرار است روز یکشنبه، دوم تیرماه راس ساعت ۲۱:۳۰  در تالار «همیشه بهار» شهر خوی روی صحنه برود.

  قیمت بلیت‌های این کنسرت از چهل هزارتومان آغاز می‌شود و قیمت حداکثری آن صدوبیست هزارتومان است. گفتنی است بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروش نرفته و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

   

  استان آذربایجان شرقی، شهر مراغه

  «هوروش باند»

  «هوروش باند»، روز چهارشنبه پنجم تیرماه نیز در سالن «خواجه نصیر» میزبان اهالی شهر مراغه است و راس ساعت ۲۱:۰۰ به اجرای برنامه خواهد پرداخت. علاقمندان برای خرید بلیت این کنسرت هنوز فرصت دارند.

  قیمت بلیت‌های این کنسرت از پنجاه هزارتومان تا صدهزارتومان متغیر است.

   

  استان زنجان، شهر ابهر

  «هوروش باند»

  اعضای گروه «هوروش باند» پس از اجرای کنسرت در شهرهای خوی و مراغه، روز پنجشنبه ششم تیرماه نیز به شهر ابهر خواهند رفت و راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار مجلل «۹ دی» به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

  کمترین قیمت بلیت این کنسرت چهل‌هزارتومان است و براساس جایگاه و ردیف صندلی‌ها تا صدوبیست هزارتومان افزایش پیدا می‌کند.

   

  استان همدان، شهر همدان

  علیرضا طلیسچی

  علیرضا طلیسچی که به تازگی در تهران کنسرت برگزار کرده، قرار است روز دوشنبه، سوم تیرماه طی سانس‌های ۱۸:۰۰ و ۲۱:۰۰ در شهر همدان روی صحنه برود.

  مکان برگزاری این کنسرت سالن «بوعلی سینا» است و قیمت بلیت‌های آن که به طور کامل فروش رفته از هفتادهزارتومان تا صدو سی هزارتومان متغیر است.

   

  استان گیلان، شهر گیلان

  مهدی احمدوند

  مهدی احمدوند روز دوشنبه سوم تیرماه، راس ساعات ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در تالار «گلستان» شهر گیلان، میزبان علاقمندانش خواهد بود.

  قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت سی‌هزارتومان است و بر اساس جایگاه صندلی‌ها تا صدوده هزارتومان افزایش می‌یابد. گفتنی است بلیت‌های کنسرت احمدوند به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

   

  استان ایلام، شهر ایلام

  محسن ابراهیم زاده

  محسن ابراهیم‌زاده که طی ماه‌های گذشته نیز اقدام به برگزار چندین کنسرت کرده، قرار است روز دوشنبه سوم تیرماه در سالن «فنی‌حرفه‌ای» شهر ایلام به اجرای کنسرت بپردازد که زمان برگزاری آن ساعت ۲۱:۳۰ است.

  قیمت بلیت‌های کنسرت ابراهیم‌زاده از شصت‌وپنج هزارتومان آغاز می‌شود و تا صدو پنجاه هزارتومان افزایش می‌یابد و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

   

  استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه

  محسن ابراهیم زاده

  محسن ابراهیم زاده در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه چهارم و پنجم تیرماه نیز میهمان اهالی کرمانشاه خواهد بود. زمان برگزاری کنسرت ابراهیم زاده در روز سه‌شنبه ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ است که تمامی بلیت‌های آن فروخته شده است. علاقمندان برای حضور در کنسرت روز چهارشنبه ابراهیم زاده هنوز فرصت دارند و می‌توانند برای سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ بلیت تهیه کنند.

   

  استان کرمان، شهرهای کرمان، شهر بابک و رفسنجان

  حجت اشرف‌زاده

  حجت اشرف‌زاده روز سه‌شنبه و چهارشنبه، چهارم و پنجم تیرماه، میهمان اهالی استان کرمان خواهد بود. اشرف‌زاده روز سه‌شنبه طی سانس‌های ۲۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ روی صحنه می‌رود که بلیت‌های سانس دوم به طور کامل فروخته شده است، اما مخاطبان برای خرید بلیت‌های سانس اول همچنان فرصت دارند.

  قیمت حداقلی این کنسرت‌ چهل‌هزارتومان است که تا هشتادهزارتومان افزایش می‌یابد.

  اشرف‌زاده،  روز چهارشنبه پنجم تیرماه در سالن «پیام هما» واقع در شهر بابک استان کرمان به اجرای برنامه خواهد پرداخت که زمان برگزاری آن ساعت ۲۰:۳۰ است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از سی‌هزارتومان تا هفتادهزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

  حجت اشرف‌زاده،‌ پنج‌شنبه ششم تیرماه نیز رأس ساعت ۲۰:۳۰ در سالن «تلاش» شهر کرمان روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از هشتادهزارتومان تا صدوبیست هزارتومان متغیر است.

   

  استان مازندران، محمود‌آباد

  بهنام بانی

  بهنام بانی که به تازگی در تهران نیز کنسرت داشته، قرار است روز چهارشنبه، پنجم تیرماه راس ساعات ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش‌های «امیرمهر» شهر محمودآباد به اجرای برنامه بپردازد. کمترین قیمت بلیت‌ این کنسرت نودهزارتومان است و تا صدو بیست هزارتومان افزایش پیدا می‌کند.

   

  استان قزوین،‌ شهر قزوین

  بهنام بانی

  بهنام بانی، یک‌شنبه نهم تیرماه نیز طی دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن «فروردین» شهر قزوین به اجرای کنسرت می‌پردازد و قیمت بلیت‌های آن از هفتاد هزارتومان تا صدوسی هزارتومان است.

   

  استان خوزستان، شهر خرمشهر

  سینا درخشنده

  سینا درخشنده روز چهارشنبه، پنجم تیرماه رأس ساعت ۲۱:۰۰ در تالار «خلیج فارس» شهر خرمشهر به اجرای برنامه خواهد پرداخت و قیمت بلیت‌های این کنسرت از هشتادهزارتومان آغاز می‌شود و تا صدوپنجاه‌هزارتومان افزایش خواهد یافت.

   

  استان البرز، شهر هشتگرد

  امید حاجیلی

  امید حاجیلی، روز پنج‌شنبه ششم تیرماه، رأس ساعت ۲۱:۰۰ در سالن همایش «۹ دی» شهرهشتگرد واقع در استان البرز کنسرت خواهد داشت و قیمت بلیت‌های آن از شصت هزارتومان آغاز می‌شود و تا صدوسی هزارتومان افزایش می‌یابد.

   

  استان گلستان، علی‌آباد کتول

  «پاز‌بند»

  گروه موسیقی پاپ «پازل» با خوانندگی علی رهبری و آرین بهاری، روز یک‌شنبه نهم تیرماه، رأس ساعت ۱۸:۰۰ در سالن ورزشی «سرداران شهید» شهر علی‌آباد کتول به اجرای کنسرت می‌پردازد.

  قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت سی‌وپنج هزارتومان است و تا نودهزارتومان افزایش پیدا می‌کند و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

   

  https://musiceiranian.ir/?p=272295
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *