موسیقی ایرانیان
 

آلبوم اینجا چراغی روشن است به زودی راهی بازار موسیقی می شود

آلبوم اینجا چراغی روشن است

آلبوم اینجا چراغی روشن است اثری تازه از نوازندگان شناخته شده موسیقی ایرانی و گروه موسیقی رادها، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری آوای حنانه راهی بازار موسیقی می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم اینجا چراغی روشن است، اثریست حاصل همکاری مرتضی یگانه راد، مجید یگانه راد، سوگند عباسی و گروه موسیقی رادها.

این آلبوم در فضایی از موسیقی  کلاسیک ایرانی و در قالب ۷ قطعه ضربیِ بی کلام و با کلام به اجرا در آمده که مرتضی یگانه راد علاوه بر نوازندگی دف و تنبک، خوانندگی اثر را نیز بر عهده داشته است. همچنین مجید یگانه راد و سوگند عباسی به عنوان نوازنده و همخوان هنرنمایی کرده اند و «گروه موسیقی رادها» که از میان اعضایش می توان  به عاطفه عسگری، مجتبی حسینی، ساعد صفرپور، مائده شفیعی، رضا اسداللهی و فرزان پیمان اشاره کرد، دیگر هنرمندان و نوازندگان در این آلبوم می باشند. ویژگی قابل توجه این اثر، اجرای کلیه قطعات تنها با سازهای کوبه ایست و هیچ ساز ملودیکی در آن نواخته نشده است.

این آلبوم شامل دو لوح صوتی و تصویری است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی کلاسیک اینجا چراغی روشن است، به زودی و از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری آوای حنانه منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=271235


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.