موسیقی ایرانیان
 

کنسرت پژوهشی پروژه ۹۸ در موزه موسیقی برگزار می شود

پروژه ٩٨، هفته سوم از آخرین ماه بهاری ۱۳۹۸ در موزه موسیقی تهران به اجرا درمی آید.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت پژوهشی «پروژه ۹۸»، با اجرای آثاری از فرید بهشتی‌فرد، کیان جزایری، مرتضی عزمی، وحید محمدی، رُژین منیبی، سینا موسوی و قطعاتی از رپرتوار «تریو زروان» و «گروه یارآوا» در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ در سالن کنسرت موزه موسیقی به اجرا در خواهد آمد.

در بخش اول این کنسرت «تریو زَروان» و سولیست های ارکستر مدرن «یارآوا» آثاری از فرید بهشتى‌فرد، کیان جزایری، مرتضی عزمی، وحید محمدی، رژین منیبی، سینا موسوی فرد (شرکت کنندگان فعال در پروژه ۹۸) و گلاره سلیمانی (به سفارش گروه موسیقی یارآوا) را اجرا خواهند کرد. در بخش دوم نیز مهدی کازرونى با همراهى مهدى جلالى و کارن سلاجقه به نقد و بررسی محتوای پروژه ۹۸ و آثار آهنگسازان شرکت کننده در این پروژه خواهد پرداخت.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این اجرا می توانند با موسسه موسیقی نوای شهر آشوب به شماره تلفن ۸۸۰۸۱۶۳۹ و ۸۸۰۸۱۶۴۱ داخلی ۱ تماس گرفته و یا از طریق آدرس ای‌میل projet98projet@gmail.com اقدام نمایند.

شایان ذکر است که کنسرت پژوهشی «پروژه ۹۸»، از ساعت ۱۷ الی ۲۰ چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه سال جاری در تجریش، خیابان شهید دربندی، خیابان موزه، ساختمان موزه موسیقی به اجرا در خواهد آمد.

 


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=268360


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.