×
×

گروه آوازی تهران با یک آلبوم جدید بازمی‌گردد

 • کد نوشته: 243888
 • موسیقی ایرانیان
 • پنجشنبه, ۱۵ام فروردین ۱۳۹۸
 • ۰
 • اعضای گروه آوازی تهران با وجود این که فکر می‌کنند در حال حاضر ناشران راغب به تولید آلبوم موسیقی نیستند، در صدد هستند در شرایط مناسب سومین آلبوم خودشان را منتشر کنند.

  گروه آوازی تهران با یک آلبوم جدید بازمی‌گردد
 • میلاد عمرانلو

  میلاد عمرانلو

  اعضای گروه آوازی تهران با وجود این که فکر می‌کنند در حال حاضر ناشران راغب به تولید آلبوم موسیقی نیستند، در صدد هستند در شرایط مناسب سومین آلبوم خودشان را منتشر کنند.

  گروه آوازی تهران که پیش از این دو آلبوم “وکاپلا” و “وکاپلا ۲” را روانه بازار کردند، به فکر تهیه یک آلبوم موسیقی جدید است.

  اعضای این گروه با وجود این که فکر می‌کنند در حال حاضر ناشران راغب به تولید آلبوم موسیقی نیستند، در صدد هستند در شرایط مناسب سومین آلبوم خودشان را منتشر کنند.

  گروه آوازی تهران به سرپرستی میلاد عمرانلو، فعالیتش را در سال ۱۳۸۴ آغاز کرد. این گروه شامل خواننده‌هایی در چهار بخش صدایی سوپرانو، آلتو، تنور و باس است.

  این گروه که در طول ۱۳ سال گذشته اجراهای متعددی در قالب کنسرت‌های عمومی و همچنین جشنواره‌های داخلی و خارجی برگزار کرده است، در حال حاضر برای اجرا در کنسرت‌های برون مرزی با مشکل اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند.

  میلاد عمرانلو، سرپرست گروه آوازی تهران معتقد است اغلب فستیوال‌‌های خارجی مبلغ کمی را به عنوان تنخواه به مدعوین می‌دهند و از طرفی سفر اروپایی با یورو پانزده هزار تومانی برای هر شخص هزینه زیادی در برخواهد داشت.

  نکته قابل توجه در مورد گروه آوازی تهران این است که در این گروه هیچ سازی نواخته نمی‌شود و اعضای آن تمام صداها را با دهان خود در می‌آورند و همین خلاقیت باعث شده آثار آنها مورد توجه علاقه‌مندان قرار بگیرد.

  https://musiceiranian.ir/?p=243888
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *