جشن پایانی برای فصل دوم سه‌شنبه‌ها با موسیقی

همزمان با پایان فصل دوم سه‌شنبه‌ها با موسیقی در «شهرکتاب الف»، گام آخر این برنامه در روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند با اجرای ۷ آنسامبل موسیقی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، به استقبال از سال‌نو و همزمان با پایان فصل دوم سه‌شنبه‌ها با موسیقی در «شهرکتاب الف»، گام آخر این برنامه در روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند با اجرای ۷ آنسامبل موسیقی برگزار می‌شود. این ۷ گروه، منتخب گروه‌هایی هستند که در این فصل پیش‌تر به اجرای موسیقی پرداختند.

دوشنبه ۲۰ اسفند، ساعت ۱۷ تا ۱۹ :

دوئت آکاردئون و ویولن، دوئت دوز، طهرون-تریو، آنسامبل جیپسی جز تهران

سه‌شنبه ۲۱ اسفند، ساعت ۱۸ تا ۲۱:

کوارتت محمدآزمند، دوئت تار و سنتور ، کوئینتت هام‌سا

در روز دوشنبه دوئت آکاردئون و ویولن توسط بهنام عمران و پویا عشقی‌نژاد، دوئت دوز توسط نیکی یغمایی (ویولن) و گلسانا شناسایی (ویلون سل) عمران اجرا خواهد شد.

در آنسامبل جیبسی جز تهران، موسیقی جز با هنرنمایی اشکان مختاربند (گیتار)، سعید شمس (کلارینت)، کاوه غفاری (آکاردئون)، سپیده جلیل پور (گیتار)، سروش جلیل پور (گیتار) و امین جوان (گیتار بیس) به اجرای موسیقی خواهد پرداخت.

طهران-تریو هم با حضور سعید نیکو کلام (سنتور)، رضا میرزا رزاز (تار)، آلاله ابوترابی (عود) و با همراهی فرهاد احمدی(ضرب) به اجرای موسیقی سنتی می‌پردازند.

در روز سه شنبه دوئت تار و سنتور  توسط آریا تولائی و محمد مسعودی اجرا خواهد شد. همچنین کوارتت محمد آزمند به اجرای جز تلفیقی می‌پردازند. در این اجرا وفا مصباحی (نی)، آیدین شفایی (پرکاشن)، مجید صالحی( گیتار باس) و محمد آزمند (گیتار ) حضور خواهند داشت.

در کوئینتت هام‌سا  با موسیقی جز فیوژن همراه خواهیم بود. در این گروه پویان اسدیان (گیتار)، علی گرامی (درامز)، مژگان حسینی (قانون) وکاوه غفاری (آکاردئون)به اجرا می پردازند.

«سه‌شنبه‌ها با موسیقی» نام مجموعه برنامه‌‌هایی است که هر سه شنبه در شهر کتاب الف در فصل دوم خود میزبان هنرمندانی جوان بود. این برنامه با هدف ایجاد فضایی نزدیک و صمیمی برای هنرمندان و مخاطبان و همچنین شناساندن و معرفی سازهای موسیقی و نوازندگان مستعد آن برگزار می‌شود.

شرکت برای علاقمندان آزاد است.

شهر کتاب الف در خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، خیابان الف شمالی قرار دارد.


منبع: خبرگزاری ایلنا

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=236832


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 5 =

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

جشنواره وب ایران
جشنواره ملی جوان ایرانی