موسیقی ایرانیان
 

آلبوم رهگذرِ نامنتظر از سیامک جهانگیری و فرزاد فضلی منتشر شد

آلبوم دو نوازیِ رهگذر نامنتظر از سیامک جهانگیری و فرزاد فضلی، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری ماهور راهی بازار شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، دوئت کلارینت و پیانوی سیامک جهانگیری و فرزاد فضلی، در قالب آلبومی تحت عنوان رهگذرِ نامنتظر به انتشار رسیده است که این اثر در فضایی از موسیقی کلاسیکال-نیوایج، با چیدمانی ۱۱ قطعه ای بعناوین «پروانه و باد»، «غریبه»، «روزنی به نور»، «از پشت شیشه های رنگی»، «رهگذری نامنتظر»،«سایه ها»، «پاییز»، «خواب پریشان»، «جستجو»، «رویارو» و «ترانه ی همسفران» ساخته و پرداخته شده است.

محوریت اجرای این اثر بداهه‌نوازی است که در آن هر دو نوازنده با دایره شناختی گسترده‌ای در کنار هم حضور پیدا کرده‌اند. با اینحال زمینه غالب ذهنی هرکدام در جهت‌گیری سبکی آلبوم نقش خود را بازی کرده است. در بخش‌هایی موسیقی کلاسیکال و معاصر و در لحظاتی موسیقی کلاسیک ایرانی نمود پیدا کرده‌اند. با این حال هر دو نوازنده سعی کرده‌اند تا فضا و بافتهایی تازه و نو را پدید بیاورند و در این کار موفق بوده‌اند.

شایان ذکر است که آلبوم دو نوازی رهگذر نامنتظر از سیامک جهانگیری و فرزاد فضلی، توسط شرکت فرهنگی و هنری ماهور منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار تهیه نمایند.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=232997


تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

یک پاسخ بنویسید

  Subscribe  
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.