×
×

آلبوم پرواز و آواز از بهمن فریادرس و وحید تاج منتشر شد

 • کد نوشته: 230923
 • حمیده موسوی
 • شنبه, ۲۷ام بهمن ۱۳۹۷
 • ۰
 • پرواز و آواز، تازه ترین اثر از بهمن فریاد و وحید تاج است که در قالب ۸ قطعه به عناوین «تصنیف دیدار وطن»، «آواز مخالف همراه تار»، «قطعه پیچک»، «تصنیف یلدا»، «آواز حسنی»، «چهار مضراب کبری»، «آواز دو بیتی همراه کمانچه» و «تصنیف تو می روی» به اجرا در آمده است.

  آلبوم پرواز و آواز از بهمن فریادرس و وحید تاج منتشر شد
 • آلبوم پرواز و آواز به آهنگسازی بهمن فریاد رس و آواز وحید تاج، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری کهن بانگ پارس منتشر شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، پرواز و آواز، تازه ترین اثر از بهمن فریاد و وحید تاج است که در قالب ۸ قطعه به عناوین «تصنیف دیدار وطن»، «آواز مخالف همراه تار»، «قطعه پیچک»، «تصنیف یلدا»، «آواز حسنی»، «چهار مضراب کبری»، «آواز دو بیتی همراه کمانچه» و «تصنیف تو می روی» به اجرا در آمده است.

  این آلبوم را می‌توان یکی از آلبوم‌های پر عیار موسیقی کلاسیک ایرانی در روزهای اخیر دانست. پرواز و آواز اگر چه نوآورانه و تازه است؛ اما چارچوب‌های معنابخش موسیقی ایرانی در آن رعایت شده. نوازندگانی چون قاسم رحیم زاده، حمید قنبری و صابر سوری در کنار بهمن فریادرس در این اثر هنرنمایی داشته اند.

  شایان ذکر است که آلبوم موسیقی ایرانی پرواز و آواز از بهمن فریادرس و وحید تاج، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری کهن بانگ پارس راهی بازار شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=230923
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *