×
×

آلبوم «زیبا بود زندگی» منتشر شد

 • کد نوشته: 217467
 • حمیده موسوی
 • یکشنبه, ۹ام دی ۱۳۹۷
 • ۰
 • زیبا بود زندگی، نام اثریست تازه با سروده های حسن جنت مکان که همنشینی این اشعار با موسیقی محمدجواد بیگلر زاده، رنگی ویژه و رویایی به خود گرفته است و زیباتر آنکه حسین پاکدل با صدای رسای خود و خوانش اشعار، جانی دیگر به اثر بخشیده است.

  آلبوم «زیبا بود زندگی» منتشر شد
 • آلبوم زیبا بود زندگی، اثر حسین پاکدل و محمدجواد بیگلرزاده، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری آوای همنواز منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را از طریق سایت ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، زیبا بود زندگی، نام اثریست تازه با سروده های حسن جنت مکان که همنشینی این اشعار با موسیقی محمدجواد بیگلر زاده، رنگی ویژه و رویایی به خود گرفته است و زیباتر آنکه حسین پاکدل با صدای رسای خود و خوانش اشعار، جانی دیگر به اثر بخشیده است.

  این مجموعه در قالب ۹ قطعه به عناوین «آستانه»، «پاسخی به رفتن»، «جهیدن فراز باد»، «سیلاب»، «دیدار مردگی»، «رجعت»، «دل ریختگی»، «زیبا بود زندگی» و «پوشیدن هوا پس از تولد» به اجرا در آمده است.

  عکس های ثبت شده در بروشور آلبوم از حسین مهدوی می باشند.

  شایان ذکر است که آلبوم دکلمه و موسیقی زیبا بود زندگی، اثر حسین پاکدل و محمدجواد بیگلرزاده، توسط مؤسسه آوای همنواز راهی بازار شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه کرده نمایند.

  https://musiceiranian.ir/?p=217467
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *