×
×

اُپرای «هفت شهر عشق» سه شب دیگر تمدید شد

 • کد نوشته: 213976
 • خبرنگار موسیقی ایرانیان
 • یکشنبه, ۲۵ام آذر ۱۳۹۷
 • ۰
 • با اتمام همه بلیت های سه شب نخست اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق»، این برنامه برای سه شب دیگر تمدید شد.

  اُپرای «هفت شهر عشق» سه شب دیگر تمدید شد
 • با اتمام همه بلیت های سه شب نخست اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق»، این برنامه برای سه شب دیگر تمدید شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق» با بازی محمدرضا قروتن، مریلا زارعی، اندیشه فولادوند، ابوالفضل پورعرب، نسیم ادبی، محمد ساربان، افسانه پاکرو و پانته آ بهرام که قرار بود در تاریخ ۲، ۳ و۴ دی ماه در سالن وزارت کشور روی صحنه برود، برای سه شب دیگر تمدید شد.

  تاریخ های جدید این برنامه به ترتیب ۶، ۷ و ۸ دیماه اعلام شده اند و بلیت فروشی این سه شب از فردا – دوشنبه ۲۶ آذر – آغاز خواهد شد و علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت این برنامه از سایت «ایران کنسرت» اقدام نمایند.

  در این بین فروش بلیت های VIPاین اُپرا – نمایش با قیمت یک میلیون تومان روی برخی سایت های اینترنتی حواشی زیادی را برای دست اندرکاران این برنامه در پی داشته که «علی آقایی نسب» (تهیه کننده برنامه) در توضیح این اتفاق گفت: «متاسفانه ظاهرا نظارتی برای این قبیل بازار سیاه بلیت و سودجویی برخی افراد نیست و چندین بار هم پیگری کردیم که از روی آن سایت ها این آگهی های عجیب حذف شوند ولی این اتفاق نیفتاد.»

  آقایی نسب افزود: «ظاهرا این موضوع در بازی های مهم فوتبال هم اتفاقی عادی شده و مشخص نیست این سایت های آگهی که در چهارچوب قوانین کشور فعالیت می کنند، به چه دلیل پس از پیگیری های متعدد هنوز حاضر به حذف این بلیت ها نشده اند و ظاهرا بایستی پیگیری سفت و سخت حقوقی اتفاق بیفتد. ما بارها تذکر دادیم و حتی من مستقیم تماس گرفتم ولی هیچ اهمیتی ظاهرا برای این دوستان نداشت و باید پیگیری حقوقی اتفاق بیفتد.»

  گفتنی ست سالار عقیلی، روزبه بمانی و روزبه نعمت اللهی خواننده های این اُپرا نمایش هستند. نویسنده و کارگردان این اثر «محمد عبدی زاده» است و منصور دانشور نیز آهنگسازی و خلق این اثر را بر عهده داشته است. علی آقایی نسب و مرضیه مهدی زاده نیز تهیه کنندگان این اثر نمایشی هستند.

  ارکستر سمفونیک تهران به صورت زنده موسیقی این اثر را روی صحنه اجرا خواهد کرد و حدود ۲۰۰ نفر از بازیگران و هنرمندان حرکات فرم در این اجرا به ایفای نقش خواهند پرداخت.

  نشست خبری این برنامه با حضور عوامل و بازیگران اُپرا – نمایش «هفت شهر عشق» روز سه شنبه همینهفته برگزار خواهد شد که جزئیات آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

  https://musiceiranian.ir/?p=213976
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *