موسیقی ایرانیان
 

عبدالجواد موسوی در هفتمین قسمت «بیرون از کادر» از جسارت محسن چاوشی در آلبوم جدیدش با نام «ابراهیم» می‌گوید

عبدالجواد موسوی در هفتمین قسمت «بیرون از کادر» از جسارت محسن چاوشی در آلبوم جدیدش با نام «ابراهیم» می‌گوید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عبدالجواد موسوی در تازه‌ترین قسمت برنامه «بیرون از کادر» به مرور آثار محسن چاوشی و تازه‌ترین آلبوم این خواننده با نام «ابراهیم» پرداخته است.

موسوی درباره ویژگی آثار چاوشی می‌گوید: «چاوشی به معنای واقعی آلبوم موسیقی منتشر می‌کند و هر آلبومش یک حرف برای گفتن دارد و یک اندیشه پشت آن است و زحمت کشیده است تا وحدتی میان همه کارها باشد و آلبوم آخر او شاید بیش از سایر آثارش به آلبوم به معنایی که در ذهن ماست نزدیک شود.

یک اتفاق دیگری نیز در کار آقای چاوشی افتاده است که منحصر به فرد است و آن هم این است که شاعر و آهنگساز و خواننده دست به دست هم بدهند و یک اثر را به وجود بیاورند. حسین صفا یکی از شاعرانی است که در این سال ها با چاوشی همکاری تنگاتنگی داشته است که این همکاری به آلبوم «ابراهیم» می‌رسد که حسین صفا نقش پررنگی در آن دارد.

مهم‌ترین ویژگی آلبوم «ابراهیم» شاید شعرهای غریبی باشد که کمتر کسی جرات می‌کند به سمت آن‌ها برود و فکر کند می شود روی آن شعرها ملودی سوار کرد و در قالب ترانه به بازار عرضه کرد، اگر می‌بینیم محسن چاوشی این جسارت را کرده است، شاید حسین صفا با او نشسته گپ زده و این کلمات را برای چاوشی گره‌گشایی کرده و به همین دلیل او توانسته خیلی خوب با این کلمات ارتباط برقرار کند.»


منبع: خبر آنلاین

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=210927


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.