×
×

تیزر اولین گفتگو با امیر اثنی عشری

 • کد نوشته: 201303
 • موسیقی ایرانیان
 • سه شنبه, ۸ام آبان ۱۳۹۷
 • ۰
 • مصاحبه های تصویریِ گفتگو محور با هنرمندان موسیقی کشورمان در بخش های مختلف از جمله آواز، نوازندگی و آهنگسازی به زوی از طریق سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان منتشر و در دسترس مخاطبین قرار می گیرد.

  تیزر اولین گفتگو با امیر اثنی عشری
 • اولین گفتگو با امیر اثنی عشری

  اولین گفتگو با امیر اثنی عشری

  مصاحبه های تصویریِ گفتگو محور با هنرمندان موسیقی کشورمان در بخش های مختلف از جمله آواز، نوازندگی و آهنگسازی به زوی از طریق سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان منتشر و در دسترس مخاطبین قرار می گیرد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، مجموعه گفتگوهای تصویری با هنرمندان موسیقی کشورمان در ژانرهای کلاسیک، پاپ و تلفیقی و در شاخه های مختلف این عرصه از جمله آواز، نوازندگی، آهنگسازی و…به تازگی آغاز شده است که موسیقی ایرانیان در راستای دیگر فعالیت های تحلیلی و خبری اش و با هدف ارتباط نزدیک تر با مخاطب و معرفی هرچه بهتر هنرمندان به شکل بصری و در فضایی صمیمی، با طرح سؤال هایی بی طرفانه و صریح، این آیتم را به چیدمان رسانه ای خود افزوده و اولین ماحصل این مهم را به زودی بر روی سایت می آورد.

  پر واضح است که تأثیر ارتباطات و مراودات بصری و جذابیت های آن، از دیر باز به اثبات رسیده و امروزه طیف وسیعی از مخاطبان، هنرمندان محبوب خود را در عرصه های مختلف هنری به شکل بصری دنبال کرده و ارائه برش هایی از زندگی هنری آنها برای این طیف، خالی از لطف نخواهد بود.

  اولین گفتگو با امیر اثنی عشری

  اولین گفتگو با امیر اثنی عشری

  این رسانه در نظر دارد با حفظ شئونات انسانی و بی خدشه دار کردن حریم خصوصی هنرمندان، گپ و گفت هایی تدارک دیده و منتشر کند و این حرکت را، فتح بابی برای اتفاق های نیک آینده می داند.

  اولین گفتگوی تصویری با هنرمند عرصه آواز کلاسیک ایرانی، امیر اثنی عشری آماده انتشار است که به زودی در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

  «موسیقی ایرانیان» گفتگوهای جذاب دیگری را هم در چارت فعالیتی خود دارد که نتایج آنها متعاقباَ اعلام شده و با مخاطبان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

  تیزر تصویری گفتگوی موسیقی ایرانیان با امیر اثنی عشری را آنلاین ببینید:

  https://musiceiranian.ir/?p=201303
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *